Kızlar hamile olabilirmiyim cok korkuyorum yardimci olurmusunuz??

Nazlii3848

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2021
177
24
21
13 gün önce bi kac iliskim oldu ama prezervatifle dogru korunamadik gec takti birinde de erken cikardi bosalacagi zaman geri cekildi icime bosalma hic olmadi sizce hamile olabilirmiyim normalde bugün regl günüm ama olmadım 3 4 gündür karnimin altinda cok hafif anlik sanci giriyo gögüslerim şis bugunde belim agriyo biraz normalde reglm yaklasincada böyle olurum ama bunlar hamilelik belirtiside olabiliyomus 10 günde bu belirtiler baslarmi korkuyorum

Merhaba Nazlii3848,
konularınızı silmeniz yasaktır ve banlanma sebebidir, lütfen açtığınız konuları silmeyin.

Sorunuza gelirsek, bir arkadaşınıza yazdığıma benzer şeyleri size de yazayım, aylardır girdiğiniz her ilişkide hamilelik korkusu yaşıyorsanız ve hamilelik ihtimali psikolojinizi etkiliyorsa, korunmayı yalnızca partnerinize bırakmayın.
Doktorunuzdan size en uygun korunma yöntemi tavsiyesini öğrenin, hamile kalındığında 10 günde hemen belirti olmaz, gebelik belirtilerini yaşamak için en az 4-5 haftalık olmanız gerekir.

Özel hayatınız sizi alakadar eder lakin ilişkiye giriyorsanız ya arkasında durup gerekli korunma yöntemlerini kullanacaksınız ya da hamilelik sizi bu kadar korkutuyorsa ilişki yaşamayacaksınız.

Öncelikle sanırım evli değilsiniz bu yüzden bu kadar endişeleniyorsunuz istediğiniz kişiyle istediğiniz ilişkiyi yaşarsınız bu kimseyi ilgilendirmez ama kusura bakmayın da her ilişkiye girdikden sonra buraya hamilemiyim diye soracakmısınız korkuyorsan ilişkiye girme yada doğum kontrol hapı kullan veya iğnesini içine boşalmadığı sürece hamile kalmazsın sen tedbirini almak için korun yinede

Allah senin anana babana sabır versin, seni de islah etsin

S. Mod Mune konu yanlış yerde, bu üye kafasına göre her döngüsünde bu tarz konularla forumu işgal etmemelidir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…