kızlar hamile miyim yardım edin

iloth

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2010
8
0
kjsfdklsaflasşilfiaslf,şas,ifşa,fşa
sgşüğgş

Son düzenleme:
ilişkiden hemen sonra yerleşme kanamsı olmaz ,o adete yakın zamanda olabilir ancak.. senin tariflediğin daha çok kızlık zarından kaynaklanan bir kanama gibi.. malesef.. ama yumurtlama kanaması da olabilir, yumurtlama tarihinse eğer..

bu sabah erkek arkadasımla sürtünme yoluyla birlikte olduk.az önce tuvalete gittiğim pembemsi bi kan geldiğini gördüm adetime daha 15 gün falan var acaba bu yerleşme kanaması falan olablir mi endişeleniyorm

Sabah ilişkiye girip akşamına nasıl hemen hamile kalınıyor anlamıyorum. Burada o kadar insan normal ilişkiye girmesine ragmen hamile kalamıyor sen nasıl bir gunde surtunmeyle hamile kalıyorsun anlamadım dogrusu..
greenmoon'un dedigii gibi kızlık zarından gelen bir kanamadır zedelenmistir buyuk ihtimalle.

dalga gece rgıbı sorular bunalr ya dalgasındalar işin yada cok cahıller sabah sürtünmeyle ılıskı ysa aksamına tutunma kanaması oh hamıle kalmak bukadar kolaymı kızlık zarı zedelenmıs büyük ihtimalle

2 yıllık evliyim yerleşme kanamasını hamile kalmaya karar verdikten sonra öğrendim
arkadaş maşallah yerleşme kanamasının ne olduğunu biliyor ama ilişkinin(sürtünmenin!) olduğu gün hemen bunun olamayacağını bilmiyor.
ilginç..

bu sabah erkek arkadasımla sürtünme yoluyla birlikte olduk.az önce tuvalete gittiğim pembemsi bi kan geldiğini gördüm adetime daha 15 gün falan var acaba bu yerleşme kanaması falan olablir mi endişeleniyorm

tatlım senin hamile olman için pembe kar yağması gerek. bak öncelikle kızlık zarı na mutlaka boşalma olmuşsa zar biyolajik olarak delikli olduğundan düşükte olsa hamilelik olabilir. ancak senin durumun daha farklı sen fazla sürtünmeden zarı esnetmişsin doğal olarak hamile olamazsın ancak aynı şekilde devam edersen böyle bir olasılık çok küçük olsa da var sağlık sektöründe çalışan arkadaşlarım olduğu için biliyorum...

evet sürtünme yoluyla da hamile kalınabiliyor, düşük ihitmal ama olabilir, bakire olup hamile gelen kızlar oluyormuş, kadın doğum hocalarımız anlatırdı, bu yüzden korkması normal arkadaşın ama aynı gün hamilelik belirtisi olmaz tabi, bilemiyor olabilir, keşke bilseler araştırsalar, ah bu gençler hem herşeyi yaşıyorlar hem de korunmuyorlar.. sadece bebek değil ki olay birsürü bulaşıcı hastalık var gençliğinize yazık.....

Son düzenleme:
olabilir tabikide neden olmasin, sen bu gidisle haftaya da dogurursun.. Allahim yaaa

ayyyy cok guldum allahda senı guldursun su mubarek gunnn canım kım surtunme ıle bes dakıkada hamıle kalmsıkı sen kalasın mılet senerce ugrasıor olsun dıye olmuor ılgınc bı hamıel kalma yontemı olmayanlar denesın ozman

mrblar siz sağlık personeli misiniz, hemen sorularım (gerçek ve mantıklı) var size sorabilir miyim

benim yazdığım sayfalara denk geldiyseniz belki görmüşsündür ben de de ayın 16 sı gibi adet olmam gerekirdi ama olmadım. 14 ü gibi kahverengi akıntı ve peçeteyle temizlediğim bir pedi doldurmayan pembe adetten çok farklı renkte kan olmuştu toplasan 3 gün sürdü ama 5-6 saate 1-2 damla. beta ise2.30 du 3 gün sonra 0.100 farklı hastanelerde bakıldı ama doktor bir hafta daha bekleyelim belki geç döllenme olabilir dedi çünkü 12haziranda şüpheli ilşki vardı benim yani heveslenme ancak böyle bişi olabilir ben de daha adet olmadım. doktora kimyasal olabilir mi dedim kanda daha fazla çıkardı öyle olsa dedi 8 ay önce benim kimyasal olmuştu 24 filandı beta sonra düştü zaten böyle de olabilir mi geç yumurtlamış olabilir miyim ? kimyasal gebelikde de adet olmama 2-3 gün önce ilişkiye girmiştik .....teşekkürler

tabi geç yumurtlama olabilir, ben de aynı şekilde geç yumurtlamayla kimyasal gebelik geçirmiştim, ancak benim lekelenmeler başladığında kanda pozitifti, 4 gün lekelenme sonrasında kanamabaşlamıştı ve bebk gitmişti.. siz bir müddet daha bekleyip takrar kan testi yaptırırsınız negatifse ve adet gecikmesi devam ederse adet söktürücü hap verir dr unuz.

kızlar meraba siteye yeni üye oldummm...ama size sormak istedigim sorular var.yardımcı olursanız çok sevinirim
temmuzun 10-14 arası adet oldum.. nişanlımla son 2.günü korunmasız ilişkiye girdik fakat içime boşlma olmadııı ..agustosun 11-14 arası adet oldum tekrar..ama adetim bitiminden itaibaren karnımda şişlikk..gögüslerde şişlik..bel agrılarım falan varr ..agustos ayındaki hasta oldugumun bitiminden 2 gün sonra test yaptım negatif çıktı..ama yinede korkuyorumm acaba hamilelik varmıdırr diye..bu şişlikler normalmidir sizce???

zanetmem hamile olasın oncelıkle ıcıne bosalma olmamıs zevk suyundan hamıle kalma rıskı azda olsa var derller ama :26: hiç denk gelmedim ama test yapmısın zanetmem ama ıstersen tekrar bır eczaneden test al bak adet olmusun ve psıkolojık olarak ole hısedıyorsun :34:

hamile değilsindir ama sen yine en garanti olsun die bir kan testi yaptırr bencee hem içinde rahatlarr...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…