Kızlar hamile miyim ? Ovulasyon testiyle hamilelik.

Bende çok yeniyim bu konularda . Birşey demek isterdim ama hiç anlamıyorum. Hakkında hayırlısı olsun inşallah vardır bebiş

Doktor kontrol etti gayet iyisin dedi 1 yıl olmazsa gel dedi ovulasyon testini yap dedi bende o yüzden yapıyorum. Doktor bir sıkıntı görmedi pcos için. Siz neden böyle dediniz

Ben burada o kadar yeniyim ki herkese sordum sanıyorum :) sizin de yeni olduğunuzu okumuştum. Hepimizin gönlüne göre versin Allah

Kızlar merhaba . Reglim 4 gün gecikti hala olmadim . Reglimin geciken 2.günü ovülasyon testi yaptım 2 çizgide kırmızıydi . Dün yaptım bi çizgi kırmızı diğeri silikti . Regl günü yumurtlama olur mu . Bu arada pcosum

Bugün reglime bekliyorum önceki günlerde yaptığım testler negatif çıktı diye bıraktım test yapmayı. Bugün yarın regl olmazsa yine test yapacağım canım
Ben hala regl olmadım bugün 4.gün ama 2.gün kan verdim negatifti . Ovülasyon testinde pozitif çıktı . Regl gününde yumurtlama olur mu anlayamadım. Bekliyorum öylece....

Regl günü pik sanki hamilelik demek. Çok okudum arada ovulasyon testi diğer progesteron ve hcg yi ayırt edemediği için de pik gösterirmiş. Gebelik testi yapmadın mı hiç?

Yaptım kan da verdim hep negatif
Yazmışsın zaten pardon sonra gördüm. İlginç belki yumurtlama vardır gerçekten. Yerinde olsam bu günleri değerlendirirdim. 3-4 güne de yine kan ver yada evde gebelik yap bakalım ne olacak
Bu işler çok garip tam çözdüm matematiğini dediğim noktada bambaşka bir hesap çöküyor benim de karışma
Evren inatla oluruna bırak diyor gibi hissediyorum artık, belki de yapmamız gereken budur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…