Kızlar göbeğim aşağıya inmiş erken doğumun habercisi dediler

ilkyas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
674
2
43
Arkadaşlar merhaba göbeğimin aşağıya indiğini erken doğumun habercisi olduğunu söyleyenler oldu bilgisi olan varmı yardımcı olur musunuz

Arkadaşlar merhaba göbeğimin aşağıya indiğini erken doğumun habercisi olduğunu söyleyenler oldu bilgisi olan varmı yardımcı olur musunuz

canım merhaba kimi yukarıda kimi aşağıda taşır bebeğini bu gayet normal vucud ve rahim ile alakalı aşağıya inme olayına gelince doğuma yakın bebek doğum kanalına girer ve anne karnın üst kısmında bir rahatlama hisseder sık nefes alıp verme düzelir çiğerler rahatladığı için bununla beraber aşağıda bir baskı hissi sık Wc gitme ve bacaklardaki sinirlerde uyuşma vajinal akıntıda göze görünür bir artış bunlardır belirtisi yani öyle karşıdan bakıp aaa senin göbeğin aşağı inmiş yok böyle birsey ya bunu ancak sen hissedebilirsin birde doktorun tabiiki böyle söyleyenlerin yanından uzaklaş canım çok kızıyorum böyle ,insanlara moral bozmaktan başka işleri yok sen içini ferah tut ama genede içim rahat değil dersen doktoruna danış derimi ben korkma canım Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah öpüyorum kenide iyi baka.s.

sana diger sayfada da yazdım canım korkma degil her göbegi aşagı inen erken dogursa oho yani öyle bişe olabilirmi bende bebegimi aşagıda taşıyorum doktorda dogum kanalına girmiş dedi normal yani endişelenmene gerek yok benim karnım mesela hic yukarı dogru büyümedi hep aşagı dogru büyüdü halada öyle

insanlar felaket tellalı gibi...sakın streslenme, kulakta asma...doktorun bunu sana söyler zaten...semrasında dediği gibi erken doğumun bir sürü belirtisi var...öyle karsıdan göbege bakmakla anlaşılır mı bu....iyi dusun iyi olsun...inşallah hepimizde normal doğum tarihlerimizde meleklerimize kavusacağız...

yercekımındendır o yercekımındendırrr:)))))))
yok canım yaaa.her ınsanın yapısı farklıdır.ınecek tabı hem.o kadar yukun var:)))))
sen boyle seylerı takıp canını sıkma.benım gobek yerındeydı de noldu.ılk kızım erkenden dogdu:)))
sen hamılıgının tadını cıkar.herkesın bır lafı oluyor her konuda.:))))))
hele bırde ılk bebegınse yandın.her adımına bılmısler konusuyor:))))))
a.s.a.s.

ooooo herkesin dedigini dinlersek biz yandik anacim yahu
korkma orasini anca rabbimiz allah bilir
o diyenleri de dinleme herkesinki fakrli
benim gobegimde asagida hep hepde ole oldu ama oglumda ole degildi ama kiizimda ole korkma

canım her söylenene kulak asma..
saçma sapan şeyler söyleyenlerde olmuyo değil
insanın moralini bozuyolar...
allahın izniyle hiç bişey olmaz sen kafana takma şekerim

Canim Bana Da öyle Diyolar Benim Hiç Yukari çikmadiki Diyorum Hep Böyleydi.allaha şükür Bugün Doktora Gittim Gayet Iyi Dedi Erken Doğum Riskin Yok Dedi.ama Benim Yaramaz Ters Dönmüş Poposu Kanaldaymiş Ama Doktor Son Ana Kadar Döne Bilir Dedi.halbu Ki Benim Oğlum Hep Kanaldaydi.ama şimdi Ters Dönmüş Inşallah Düzelir Ben Normal Doğum Istiyoruuummm

SAĞOL CANIM BENİM HAKKATEN HAKLISIN BENİM GÖBEK YUKARDA DURUYORMUŞ AŞAĞIYA İNMİŞ FALAN ÜZÜLDÜM HAKKATEN SAĞOL DESTEĞİN İÇİN BENDE ÇOOK ÖPTÜMMMM:) CANIM BENİM

kızlar sağolun ama benim göbek öne doğruydu bende şaşırdım şimdi doktorumda pazartesiyi bekle dedi bekliycem göbek de aşağıya inince stres yaptım belkide o yüzden kasıklarıma çok fazla ağrı girdi sağolun kızlar ya iyiki hepiniz varsınız canlarım benim:)) hepiniz sağolun emiiii..

canım herkesin dediğini dinleme herkesi dinlemeye kalkarsan yanmışın sen sadece doktorunun dediklerini önemse o en iisni bilir başka şeyleri takma kafana...

Gecen gun banada gobegin assagida dogum yaklasirmis boyle olursa dediler ama ne alaka.benim gobegim hep boyleydi basindan.onlara bakacak olursam simdiye dogurmustum 40ida cikmisti.:roflol:
Takma canim boyle seylere.bazi kadinlar goguslerine yakin tasir bazilarida gobekleri dusuk tasir.Doktorunun dedikleri daha onemli, kimsenin dediklerini kafana takma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…