Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar Gelişmeler Harika :)

symglbrnn

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2013
4
0
bundan yaklasık 1 hafta once therma gogus sekıllendırıcı yag ıcın aktara gıtmıştım ordakı kız bana grand greneux kremını onerdı sıddetle tavsıye ettı ve dayanamadım o urunu aldım ve sırf heyecanımı buraya yazmak ıcın 1hafta bekledım suan ıcın buyume yok ama asırı bı sertleşme ve sekıl alma var krem cokda guzel kokuyo mesela benım gogsum fıbrokistik ozellıge sahıpmış yanı ayın 1haftası 10gunu agrır ama ınanın bu krem normal nemlendırıcı gıbı agrıtma vs. hıcbısey yok. krem bıtınce gelısmelerı tekrar yazıcam ama kesınlıkle tavsıye edıyorum

gerçekten iyi geliyor mu bi kaç hafta sonra yine yazarsan gelişmeleri iyi olur yalnız ben büyüsün istemiyorum böyle hoş dursun sarkık durmasın dik dursun istiyorum aynı etkiyi gösterir mi acaba aktarlarda satılıyor dimii fiyatı nedir

canım ınan ben 1 haftadır kullanıyorum ve ınanılmaz memnunum 59 lıraya aldım ben cok arastırdım ıcındekılerı maddeleri hıcbı zararı yok dıkleşmesı ıcın kesınlıkle kullan zaten bı hafta sonra sende farkedersın:)) ama duzenlı kullanıcaksın sabah uyanınca ve gece yatarken suruceksın ama her kullanımdan once temızleyıp oyle suruceksın kremın ustune tekar tekrar kullanma,ben aktar urunlerı olan yerden aldım yeşil iksir dıye bıyer her hafta sonucları yazıcam kızlar bence bu kremı surup yararı olmayan yanlış kullanımdan duzensız kullanmadan kaynaklanıyodur

Son düzenleme:
Ayyy hadi inş.......takip edicem gelişmeleri yaz Bende doğumdan sonra sarkma oldu yumuşadı Bende eski haline dönsün istiyorum Fiyatıda çok pahalı değilmiş

E hadi ii haberler bekliyorum Eğer bendede işe yarasa sana çok dua ederim

sarkmayı engelleyen dikleştiren dolgunlaştıran bir ürün istiyorum öneren var mı ben aktarda satılan ürünlere asla güvenmiyorum ne olduğu belli olmuyor eczaneden ya da büyük parfümerilerden almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum

avonda görmüştüm göğüs toparlayıcı kremdi sanırım ama dolgunluk vermiyor diye biliyorum

Bu ürün hakkında olumlu sonuç aldım diyene inanmıyorum kullanmış biri olarak.ürün tamamen tırt

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…