Makyaj Ürünleri Kızlar gelin makyajı malzemeleri için önerilerinize ihtiyacım var

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Pamukum22

Guru
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2011
1.264
723
Arkadaşlar gelin makyajım için kryolan supre krem fondöten, kryolan transparan pudra ve kryolan göz altı kapatıcısını almayı düşünüyorum, düğün temmuz sıcağında olucak ağladığımızda akıp bulaşmayan rimel olarak, allık olarak (pırıltılı bir allık düşünüyorum) ve kolay kolay çıkmayan bir ruj olarak ne tavsiye edersiniz? Birde düğünün biri Edirne'de diğeri Van Erciş'te olucak Vandaki gelin makyajımı kendim yapmayı düşünüyorum görümcelerimin gelin makyajlarını görünce hüsrana uğradım çünkü :KK53: Lütfen sıcakta akmayan, ağladığımızda bulaşmayan makyaj malzemeleri hakkında fikir verebilir misiniz? :KK75:

bende aynı şekilde yazın evlenmiştim kesinlikler estee fondöten ve dior waterproof mascarayı tavsiye ederim.
:KK64:

bende aynı şekilde yazın evlenmiştim kesinlikler estee fondöten ve dior waterproof mascarayı tavsiye ederim.
:KK64:

tavsiyen için çok teşekkür ederim aleynaa fondöten olarak kryolan düşünmüştüm nette okuduğum kadarıyla profösyönel makyaj için uygunmuş akma yapmıyormuş ama sen estee fondötenden memnun kalmışsın kesinlikle onuda gözden geçirmem lazım, maskara tavsiyen içinde çok teşekkürler canım :KK71: diorun ürünleride gerçekten güzel oluyor.

estee cok guzel kalıcı ama benim yuzumun rengini bi tuhaf yaptı boyle yapay durdu sanki:26: lorealin fondotenleri cok dogal....

estee cok guzel kalıcı ama benim yuzumun rengini bi tuhaf yaptı boyle yapay durdu sanki:26: lorealin fondotenleri cok dogal....

estee marka fondoten hiç kullanmadım bu güne kadar kryolanda kullanmadım, malum o gün ben ağlamadan duramam hem ağlarım hem giderim misali :KK58: havanın sıcağından dolayıda, ağlamaktan dolayıda akmayan bişey olsun istiyorum canım bulamaç gibi bir yüzle gelin olmak istemiyorum :KK14: ne kadar zormuş doğru ürünü bulmak, moon görüşünü yazdığın için çok teşekkür ederim arkadaşım :KK71:

merhaba, öncelikle mutluluklar dilerim :)

ben ruj olarak MAC'in yeni koleksiyonu Wonder Woman'dan Marquise d’ yi öneriyorum... kalıcılığı konusunda emin değilim ama rengi çok güzel bir renk.

$mac_lipsticksww009.jpg

merhaba, öncelikle mutluluklar dilerim :)

ben ruj olarak MAC'in yeni koleksiyonu Wonder Woman'dan Marquise d’ yi öneriyorum... kalıcılığı konusunda emin değilim ama rengi çok güzel bir renk.

Eki Görüntüle 145058

kikicix gerçekten bu rujun rengine bayıldım :KK16: çok doğal ve şık duruyor, öyle abartılı rengarenk bir makyaj istemiyorum zaten, mac ın ürünlerinide netten okuduğum kadarıyla kalıcılığından memnunlar daha olmadı arada tazelerim :109: gerçekten çok hoşmuş rengi çok teşekkürler önerin için canım :KK71:

makyaj koruyucu spreyler var onlardan alabilirsin ne fondten ne rujun ne rimelin akıyo ben kuzenimin düğününde kuaförde makyaj yaptırmıştm ondan sıkmışlardı markasını bilmiyorum ama ne aktı ne bulaştı gerçi avonda falanda var makyaj sabitleyici spreylerden sorarsan bulursun

makyaj koruyucu spreyler var onlardan alabilirsin ne fondten ne rujun ne rimelin akıyo ben kuzenimin düğününde kuaförde makyaj yaptırmıştm ondan sıkmışlardı markasını bilmiyorum ama ne aktı ne bulaştı gerçi avonda falanda var makyaj sabitleyici spreylerden sorarsan bulursun
sibushe teşekkürler cevabın için arkadaşım:KK71: , aklımda makyaj sabitleyici sprey (kryolan fixing sprey) fondöten ve pudramı alırken mutlaka alıcam sabitleyici spreyde:KK16:

Canıımm konuyla alakası olmayacak ama Edirne'ye mi gelin olacaksın:123:

Bende Edirne'deyim o yüzden:KK16: Çook mutlu oluuun:KK16:

Canıımm konuyla alakası olmayacak ama Edirne'ye mi gelin olacaksın:123:

Bende Edirne'deyim o yüzden:KK16: Çook mutlu oluuun:KK16:

canım Edirneliyim ben aslen, nişanlım Vanlı olduğu için oradada düğün yapılacaktı fakat depremde herşeylerini kaybettiler evleri yıkıldı ve oradan ailesi Bursaya taşındılar, şimdi hem kına hemde düğün Edirnede olucak, nişanlım İzmirde öğretmen İzmire gelin gidiyorum, iyi dileklerin için çok teşekkürler canım benim :KK71:

canım Edirneliyim ben aslen, nişanlım Vanlı olduğu için oradada düğün yapılacaktı fakat depremde herşeylerini kaybettiler evleri yıkıldı ve oradan ailesi Bursaya taşındılar, şimdi hem kına hemde düğün Edirnede olucak, nişanlım İzmirde öğretmen İzmire gelin gidiyorum, iyi dileklerin için çok teşekkürler canım benim :KK71:

Çok geçmiş olsun canım benim. Allah beterinden korusun.

X