Kizlar geç döllenme mi acaba.

duygu7434

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2023
512
-26
28
Kızlar hasta olmadım hala karnım şişti goguslerime dokunamıyorum çok aciyo her yerim bacaklarım sırtım asiri agriyo Bi tek kasik agrisi yok şuan dün biraz akıntı gibi biseu oldu leke gibiydi kahverengi anlayamadım 15 inde adet olmam lazım aslında ama adet belirtilerini erken görüyorum adet olurdum çünkü bu belirtilerle sadece 6 gün kala leke akıntı arası karisik bisey geldi 2 gün önce kan testinde negatif 0 çıktı bilgisi olan varmi noluurrr arkadasim belki de hamilemisin geç dollenmedir diyo ama bilmiyorum resim atacaktım çekindim

Merhaba bazıları lekelenmeye yerlesme kanamasi diyorlar belki öylede olabilir gec döllenme olduğunda idrar testinde negatif çıkabiliyor en iyi sonuç adet gecikmesinden bir hafta sonra yapilan idrar testi yada kan testi
Bazen kafamiza bir şeyi çok takinca o belirtileri vucudumuz yaşıyor kendinizi rahat bırakın ve başka şeyler düşünün:)

Bende şuan aynı belirtileri yaşıyorum 2 defa nokta şeklinde lekelenme gördüm adet olmadım test yaptım negatifti adet olmayı bekliyorum olmazsa kanda gebelik testi yapacam . İnşallah geç döllenme olmuştur ikimiz içinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…