kızlar gaz problemi olan varmı

M

MY DEAR

Ziyaretçi
slm kızlar ben 4 haftalık hamileyim aşırı şekilde gaz problemim var sizdede böyle bir durum varmı çok kötü birşey ya kendimi çok rahatsız hissediyorumsenağlama

ewet cnm bendede gaz problemi var bende rahatsız hissediyom kendimi karnım hep şiş sanki 5 aylık gibi ben oğluma hamileykende gaz problemim vardı ne yapcaz bilmiyom kendimize dikkat edip üşütmememiz lazım bence

benımde sureklı var artık gecelerı uyuyamıyorum her sabah sancıyla uyanıyorum kıslar

yasakkelimebende de var ama ben olaya şöyle bakıp mutlu oluyorum. Şimdi karınlar gazdan şişiyor ve genelde sabah olunca da iniyor, yani bir şekilde genişleyip daralıyoruz. Elastikiyet kazanıyorsa eğer (ki bence öyle) bu durumda çatlak oluşumunu bir nebze de olsa engeller bu durum . Ne kadar cinfikirliyim di mi jeyyar:

yasakkelimebende de var ama ben olaya şöyle bakıp mutlu oluyorum. Şimdi karınlar gazdan şişiyor ve genelde sabah olunca da iniyor, yani bir şekilde genişleyip daralıyoruz. Elastikiyet kazanıyorsa eğer (ki bence öyle) bu durumda çatlak oluşumunu bir nebze de olsa engeller bu durum . Ne kadar cinfikirliyim di mi jeyyar:

valla çok cin fikirlisin cnm ben oğluma hamileykende gaz problemim vardı çok şişiyodum ama çatladım hemde felaket yani bi faydası yok cnm:çok üzgünüm:

valla çok cin fikirlisin cnm ben oğluma hamileykende gaz problemim vardı çok şişiyodum ama çatladım hemde felaket yani bi faydası yok cnm:çok üzgünüm:

:tomato:
.............................
yerimseniben

slm kızlar ben 4 haftalık hamileyim aşırı şekilde gaz problemim var sizdede böyle bir durum varmı çok kötü birşey ya kendimi çok rahatsız hissediyorumsenağlama

bende bu sorun sadece bende var diyordumki sizlerdede varmış. malesef bendede şişkinlik gaz kabızlık fazlasıyla mevcut çok gerçektende rahatsızlık veriyo. aynaya bakıyorum sanki 6 aylık hamile gibiyim şimdiden böyleysem ilerleyen aylarda nasıl olacam diye tedirginimki ben hamile halmadan önce ne göbeğim vardı nede popom şimdi aynalara düşman oldum .neyse ne yapalım her güzellik zor elde edilen değilmidir arkadaşlar.a.s.

kızlar cevaplarınız için tşk ederim birtek bende bu problem var sanıyordum rahatladım biraz

bende de fena şekilde bu problem papatya çayı çok iyi geliyor kızlar haberiniz olsun

ben de kendime bi bakıyorum 5 haftalık hamileğim ama sanki 8 aylık hamile ler gibi karnım var.yani sadece su içiyorum o bile okadar şişkinlik yapıyo kii yalnız değilsiniz yani kızlar

bende söyliyim o zaman yalnız değilsiniz laelaelaelaelae

bende 9 haftalik hamileyim bendede var agrilarimda var

karnım ağrıyor sabahları ve geceleri. ayrıca felaket gaz problemim var ne yaptıysam olmuyor. metsil alıcam yarın ecz dr. içebilirsin demişti.

kızlar benimde aynı problemim vardı,karnım çatlayacak gibi oluyodu,yemeklere biraz kimyon koyarsanız şikayetleriniz biraz azalır.tamamen geçmiyo ama insan rahatlıyo bi nebze.bende işe yaradı.

kızlar buldum çareyi buldum hehehehehehe:))))
milupanın karışık bitki çayını deneyin kızlar o kadar iyi geldiki gaz problemim klamadı
maşallah gazman gibi oldum. heheheheheehehehe

sağol canım deneyelim bari bıktım kuru kayısı yemekten

kuru kayısıda ağaç çıkacak yakında zaten içimde ama bu beni çok rahatlattı

şişkinlik, gaz, hazımsızlık... ne yesem gaz yapıyor, gaz yapmayanlar sadece muz, pirinç, hamur işi, et. ne yiyeceğimi şaşırdım. gazlandımmı bayılacağımı, kalbimin sıkıştığını sanıyorum. ama artık yediklerimin üzerine dere otunu limonla kaynatıp içiyorum. mercimekli köfte bile yiyebiliyorum. gerçi karnım hala şiş ama en azından "öleceğim galiba" hissinden kurtuldum.

kızlar benim de gaz problemim var. Karnım öyle şiş ki önceki hamileliğimde 4 aylıkken giydiğim pantolonu buldum, onu giyiyorum. İnsanlar ne kadarlık diyince 2.5 aylık demeye utanıyorum. 9aylık olunca önümü göremiycem herhalde. Allah sonumuzu hayretsin :KK70:

X