Kızlar..Fön seti için öneri lütfen

Yuse

Bir MELEK gördüm sanki
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2007
1.749
6
42
Kızlar..Çeyizim için Uzun ömürlü bi fön makinası almayı düşünüyorum... Tecrübelerinize ihtiyacım var....

1. SEÇENEK

Fakir Etna Line 3’lü set

Fön……………………………..2000 W İyonik
Saç Düzleştirici………………Seramik
Saç Maşası …………………..Seramik
17378081_0.jpg

2. SEÇENEK

Kuaförlerin kullandığı Megaturbo

Megaturbo Fön.......................1600 W
MEGA-TURBO-FON-MAKINESI-1600-WATT__17979716_0.jpg

Remington

016649z.jpg

Kararsız kalma sebebim........

1. setin toplam fiyatı yaklaşık ...........90tl
2. set Fön 90+düzleştirici 110..........200tl

• · Kızkardeşlerim remington u kullanıyorlar ve memnunlar
    · Kuaförler 7/24 nerdeyse!! Megaturbokullanıyorlar...Ömürlükmüş..Danıştığım tüm kuaförler bunu önerdi...

· Fakir ise alman markası wattı megaturbo' dan yüksek ..O da seramik kaplama ayrıca
Özellikle Fakir kullanan arkadaşlar..Fikirlerinizi Yazarsanız sevinirim….

bizde geçenlerde fön makinemizi değiştirdik, evkura gittik ve gücü yüksek bi makine istedik 45e aldık sanırım markasına bakar yazarım sonra, gücü yüksek olduğu için rahatça fön çekebiliyorum saçımı, kuruturken düşük kademede kullanıyorum yetiyo..

ama senin yazdığın fakir setinde fiyatı çok iyiymiş, dediğin gibi kullanan arkadaşlar görüş belirtirse onu alman daha avantajlı gibi duruyo :)

canımm remington çok iyi bir marka nekadar bilindik olmasada kullanışlı gerçekten kendimiz evdede kullanıyoruz ve çeyizim içinde onu önerdiler bende aldım bak böyleler
öneririm yani
adszvve.jpg

63137926.jpg

canım fakırı sakın alma :eek:lmaz: cok kotu duzlestırıcısı hıc kalıcı degıl ayrıca sacı yakıyoo ben aldım ve olece bı kenara attım duruyo zaten kalıtelı bıse olsa 3 tane makınayı 90 tl ye vermesler 3. duzlestırıcıden kullanıyorum suan cok memnunum markası remington ama fon makınası ne kadar ıyı bılemıcem cunku kullanmadım ama bu markayı kullananlar genelde memnun alıpta pısman olan gormedım ama FAKIR cok berbatt hayatım parana yazık olur

X