Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar Fikrinizi söyler misiniz lütfeeen

minimini9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2014
186
5
Bayanlar ben 15 yaşındayım lise 1'deyim ama yaşıtlarıma göre erken adet oldum 6.sınıftayken.. normalde adet olunca göğüs büyümesi olması gerekmiyor mu ? bende çok azıcık yani aşırı küçük 75'i doldurabilsem yazmazdım ama o bile dolmuyor hatta dolgulu A kap bile boş kalıyor.. sizce nedeni nedir ? hormon düzensizliğim var desem fazla tüyümde yok karnımda falan mink minik kumral tüyler var o kadar. gerçi bacaklarımı falanda aldıkça baya arttı ama sırtımda arkamda falan hiç yok anlayamadım valla.. sizin fikriniz nedir napayım ben ? masaj yapıyorum şuan.. yaşıtlarımın çoğunun 85 beden falan

Bende 6 sinifta oldum adet ve buyume yok kus kadarlar 65-68 olculer dolmuyor dolmuyor dolmuyor napcaz bilmiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

göğüs şekli ve boyutu biraz genetiktir. ve zaten vücudun gelişmeye devam edecektir şuan sıkılmana gerek yok. zaten ileride hamile olacağın zamanı düşün göğüslerin sarkabilir fazla büyük olursa ve ağrı da yapabilir.

benim ailemde küçük göğüslü pek yok çoğunun normal yada büyük... :/ hamilelikte küçük olsa bile sarkıyormuş zaten.. hem şuan en dert edicek yaştayım bence ( etrafımdaki herkes dalga geçiyor

Olabilir erken ergenlik sakincali gunumuzdede bu uyariliyor dikkat diye vucud gelisimini tamamliyamiyor malesef dikkat etmek lazim 23 yasndayim dusun halimi yani tahtadan bi farkm yok suan

acaba doktoramı gitsem (

İcin rahat edicekse git hormonsal bisi vardir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…