Aile Planlaması Kizlar fikirlerinize ihtiyacim vaar....

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

hemmam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2016
2.403
829
Afedersiniz ama kizlar nasil korunuyorsunuz.
Umarim dogru yere açmisimdir bu arada konuyu.
8 aylik bebeģim var aslinda hemen ara vermeden 2. Bebeği istiyordum beraber büyusnler diye ama.
Ertelemenin daha iyi olacagina karar verdim .
Ama nasıl

Esimin korunmasina hic guvenmiyorum .
Çunku hic dikkat etmiyor.
Her ne kadar emziren annelre uygunlarida var dense dogum kontrol haplarinada guvenmiyorum yavruma zarari olur diye.
Ve korka korka dualarla filan 10 gün once spiral taktirdim (dualarla cunku hem bnm ixin hem dr ve hemsire arkadaş icin baya zahmei oldu cok korktugum icin işlerini zorlastirdim
Neyse zar zor oldu bitti dedim ki.
Bugun kntrole gttim ve sonuc
kaymiş ve cikarmak zorunda kaldik.
Hemen çikarttirip.
Ewe geldim.
Dr um hemen yenisini takalim dedi aslinda ama o an korktum
Fakat pisman oldum.
Yarin bi cesaret gidip takmalimiyim sizce.Birde dr ilk 10 gun iliski yasak demisti fakat esimin israri ile 8. Gun birliktelik oldu ya gebe kaldiysam of
Ne yapmali kizlar

Bızım nasıl korundugumuz senın icin pek yarar saglamaz. Esın korunsun vucuduna hormon alma. Korunmak zorunda Bı zahmet bılıncsızce cogalmanın anlamı yok bu konuda kendini bilmez erkeklere kızıyorum.

Kondom kullansaniz?

Bızım nasıl korundugumuz senın icin pek yarar saglamaz. Esın korunsun vucuduna hormon alma. Korunmak zorunda Bı zahmet bılıncsızce cogalmanın anlamı yok bu konuda kendini bilmez erkeklere kızıyorum.

Spiral de ne gibi hormin varki acep???
Korunmuyor iste keske korunsa dikkat etmiyor.

Spiral de ne gibi hormin varki acep???
Korunmuyor iste keske korunsa dikkat etmiyor.

Sprıalınde hormonlu olanları var siz hangisini tercih ettiniz bilmiyorum ama korunmama konusunda ısrar ediyorsa el mahkum sız korunun. Tekrar ria taktırın derim

Sprıalınde hormonlu olanları var siz hangisini tercih ettiniz bilmiyorum ama korunmama konusunda ısrar ediyorsa el mahkum sız korunun. Tekrar ria taktırın derim

Ay olemi hic bir fikrim yok.
Spiralli hormon hkkinda.
Bi arastirip dr mlada konusayim.
Sadece bakir oldugunu ve sağlikli oldugunu kndisinin de ayni yontemle korundugunu soyledi.
Ama bilemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…