Kızlar...Eşya konusunda lütfen yardım...

CASIO

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
217
0
Merhabalr arkadaşlar bu siteyi sürekli okuyorum çok hoş dialoglarınız var bana da yardımcı olabileceginizi ümit ediyorum.....1,5 yıllık evliym eşyalarımın hiçbirini içime sinerek almadımm şimdide imkanım oldukça yavaş yavaş değişiklikler yapmaya başlayacagımm.ipek ten bej rengi koltuk takımım varr rengi çok kötü bi bejj ve kumaşıda berbat üzerinde beyaz dikişleri varr hiç ama hiç hoşuma gitmiyor.yüzünü değiştirirsem daha kaliteli bi kumaş ve renklee oldukça bi farklılık katabilirmiiyimmm ????nasıl olurr maddi anlamda çok pahalıya gelirmiiii.fikirlerinizi bekliyorummmm........mirmirmirmir

Son düzenleyen: Moderatör:
valla kaplattırmayla yeni koltuk takımı nerdeyse aynıya geliyor bende oturma odamdaki krem koltuk takımımı hiç beğenmiyordum geçen sene araştırdım koltuğun modeline göre 800 tl ile 1000 tl fiyat verdiler bana bende örtü aldım 250 tlye çok canlı cıvıl cıvıl bir renk evime renk geldi valla temizlik çısındanda iyi oldu sürekli makinaya atıp yıkıyorum çok memnunum tavsiye ederim düşünürsen

yani modeli guzel ve cok kaliteli ise kaplama evi değiştirebilir ancak ben de cok pahalı diye kaplatmamiştim.yeni alinabilir o fiyata.ama eşler hemen mobilya degiştirmeyi cok dogru bulmuyorlar:)birinden kadikoyden (salipazarinin kuruldugu ara sokaklardan birinde) aldigı kılıflairn her modele uygun bir cok renk seceneği oldugunu duymustum.

1.5 yılda mobilya değiştirilir mii :1shok:
bence arkadaşında dediği gibi değişik örtülerle biblolarla değişiklik katın salonunuza ayrıca değişik duvar stickerlarından da alırsanız odanızın havası değişir.. :kahve:

X