Kızlar eşimin sperm testi resimli

keug0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2022
2.292
2.433
25
Selam kızlar eşim test verdi varikosel vardı 1 yıldır olmuyordu çocugumuz bugun doktor normal demiş bu sonuca ben bir kez gittim doktora ramazandan sonra gidicem rahim filmi felan ister belki onlarda normal çıkarsa neden çocugumız olmuyor bilmiyorum kızlar sperm testi iyimi bilemedim doktor başındanda savmış olabilir diye korkuyorum off nedensizde olmayabilir mi

Eklentiler

• CA75CD4C-8178-40C2-AC42-5C93B0DF45B2.jpeg
    CA75CD4C-8178-40C2-AC42-5C93B0DF45B2.jpeg
    95,2 KB · Görüntüleme: 238
Orda bi Hareketsiz oranı var bana düşük geldi %8 yazıyor eğer benim bildiğimse sperm hareketsizliği var. Bende çocuğum olmuyor diye düşünürken hormon vs her şey yaptırdım sonra eşim gitti onda da hareketsizlik çıktı yerinde hareketli oranı düşüktü. Proxceed plus verdi bir ay kullandı hemen hamile kaldım. Birinci düştü ikinci de hemen oldu. Sorun ortadan kalktı

Orda bi Hareketsiz oranı var bana düşük geldi %8 yazıyor eğer benim bildiğimse sperm hareketsizliği var. Bende çocuğum olmuyor diye düşünürken hormon vs her şey yaptırdım sonra eşim gitti onda da hareketsizlik çıktı yerinde hareketli oranı düşüktü. Proxceed plus verdi bir ay kullandı hemen hamile kaldım. Birinci düştü ikinci de hemen oldu. Sorun ortadan kalktı
Benimde eşimin sperm testi
Mikroskop 5-6 yuvarlak hücre motilite %25 sayı 40milyon /mm3 miktar 5ml renk krem ph alkali kıvam hafif yoğun sizce nasıl sonuçları

Herşey normal demiş bende acaba aklımdan bir sürü şey geçiriyorum hsg mi çektirsem vs veya kilom var ondan mı olmuyor 1 sene oldu doktor hiç bişey vermemiş ramazandan sonra ben tekrar gidicem

Benimde eşimin sperm testi
Mikroskop 5-6 yuvarlak hücre motilite %25 sayı 40milyon /mm3 miktar 5ml renk krem ph alkali kıvam hafif yoğun sizce nasıl sonuçları
canım resmi varsa sonuç o şekilde at yada benim attığımla karşılaştır

X