kızlar eşime varikosel var dediler ama günüm geçti bi yardım lütfen ...

nqhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
180
1
slm kızlar 2 senelik evliyim 1 sene bebek için yumurta takibi gördüm klomenle ama olmadı herşeyim normaldi ama olmadı geçtiğimiz ay tesadüfen eşimde varikosel ( damar genişlemesi) var ameliyat olması gerek bu sonuçlarla bebek olma ihtimali var ama çok düşük dediler.Bende bunu öğrenmeden önce bu ayki her ilişkide hiç kalkmadan sabah ezanına kadar yatmıştımbelki bi yararı olur diye ve sonuç olarak günüm 1 hafta geçti ama şöyle bişey var ben bundan 2 ay önce klomeni bırakınca o ay adet göremedim yumurtalar fazla oluşmuş hepside çatlamayınca adetimi geciktirmiş o ay söktürücü kullandım adet oldum adetten sonrada hiç ilaç kullanmadım nemklomen nede başka bişey ve 15 mayısta adet olmam gerekirken olmadım belirtilere gelince adet günümün 2. ve 5. gecikme günlerinde 1 damla kan geldi peçeteye tamam adet oluyorum dedim ama o kadar arkası gelmedi zaten akıntıyla beraber 1 damla kandı sonra kasıklarımda ağrı oldu geçti göğüslerde henüz hiç bişey yok ve 2 gündürde belim ağrıyo dün sağ tarafım ağrıyodu yataktan yatıp kalkarken falan bugünde sol taraf ağrıyo otururken bile ağrıyo ve yoğun bi şekilde kokusuz beyaz akıntım var,sabah ilk idrarda renk koyulaşması ve koku var böyle işte kızlar sizce bütün bunlara bakarak varmıdır bi ihtimal yaa :KK43:(( lütfen yardımm

Umutlandırmak istemem ama sanırım hamilesiniz,
Yine de bir test yapıp daha sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz.
Allah gönlünüze göre versin :)

arkadaşım test yapmak zor değil ki...iki dk nı almaz üstelik kesin sonuç...burdan bir iki belirti gibi şeyle kim ne desin .... diğerleri çok önemli değil sadece adet gecikmeni baz alarak hamile olduğun söylenebilir...en kısa zamanda yap testini dilerim istediğin sonucu alırsın....

arkadaşım test yapmak zor değil ki...iki dk nı almaz üstelik kesin sonuç...burdan bir iki belirti gibi şeyle kim ne desin .... diğerleri çok önemli değil sadece adet gecikmeni baz alarak hamile olduğun söylenebilir...en kısa zamanda yap testini dilerim istediğin sonucu alırsın....

Umarim hamileyimdir bilmiyorum ki :KK43:( test yapamıyorum korkumdan doktorumda cuma saat 13:40 a randevu verdi bende belki bi bilen vardir diye yazdım ama pek bilgisi olan yok galiba

X