Kizlar düşüncelerinize ihtiyacım var??????

Yesilgozlu47

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2022
63
21
25
Kizlar hamile kalmayi kolaylastirmak icin bildiğiniz yöntem ya da yememiz gereken yiyeceklerden biraz bahseder misiniz nasil kolaylastirabiliriz hamile kalmayi

Kizlar hamile kalmayi kolaylastirmak icin bildiğiniz yöntem ya da yememiz gereken yiyeceklerden biraz bahseder misiniz nasil kolaylastirabiliriz hamile kalmayi
İşin doğrusu ben pkoslu olduğum için kendi adıma şu anlık işe yaramadı fakat bu konuda yıllardır araştırma yapan biri olarak söyleyebilirim ki. Eğer sizin hormonlarınizla ilgili sıkıntı varsa 2 ay soğan kürü yapabilirsiniz, eğer eşinizin spremleriyle ilgili bi sıkıntı varsa zeytinyağı incir kullanabilirsiniz. Allahin izniyle kullanan bi çok insan ilk ayda gebe kalmış. Ki tanıdığım duyduğum bi çok insan da soğan kürü kullanmış. Rabbim hepimize nasıp etsin hayırlısıyla

Soğan kuru

Aynen canım onları bende duydum teşekkür ederim soğan kürü bilemiyorum şimdilik ama zeytinyağı ve inciri deniyecem

İşin doğrusu ben pkoslu olduğum için kendi adıma şu anlık işe yaramadı fakat bu konuda yıllardır araştırma yapan biri olarak söyleyebilirim ki. Eğer sizin hormonlarınizla ilgili sıkıntı varsa 2 ay soğan kürü yapabilirsiniz, eğer eşinizin spremleriyle ilgili bi sıkıntı varsa zeytinyağı incir kullanabilirsiniz. Allahin izniyle kullanan bi çok insan ilk ayda gebe kalmış. Ki tanıdığım duyduğum bi çok insan da soğan kürü kullanmış. Rabbim hepimize nasıp etsin hayirlisiyla
Aynen canım onları bende duydum teşekkür ederim soğan kürü bilemiyorum şimdilik ama zeytinyağı ve

Hamile kalmayı kolaylaştıran en önemli şey hamile kalmayı düşünmemek yumurta kalitesi için avokado yiyebilirsin. Birde gebelik düşünen kişilerin folik asit kullanması tavsiye ediliyor. Folik asit içeren yiyecekleri araştırıp onlarıda tüketebilirsin

Teşekkür ederim canım bilgilerin için folik asiti duydum doktor kontrolünde içiliyor değil mi

Teşekkür ederim canım bilgilerin için folik asiti duydum doktor kontrolünde içiliyor değil mi
Yani doktor yazıyor bebek düşünüyorum dediğinde ama zaten yazsa da ücretli oluyor. Ben 200 tl ye aldım mesela yazdı 2 günde 1 iç dedi. İstersen direk eczaneden al kullan gebelik düşünen kadınlara 3 ay önceden alınması tavsiye ediliyor. BEn 4 5 aydır içiyorum düzenli

Doktora gittiğimde yazsin canım soyliyim evet bi abla da demişti başla içmeye diye iyiymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…