*KIZLAR* duphaston ilacını kullandım ama reglim 7 gün gecikti bana düşüncelerinizle dönüş yapın lütfen

tatlis96

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2022
89
-2
28
regli düzensizliğim olduğu için doktora gittim ve doktor bu ilacı verdi 2 aydır düzenli regl oldum fakat bu ay kasıklarımda Ağrı göğüsümde şişlik ve diklik olmasına rağmen regl olamadım. Geçen ay ise düzenli şekilde ilişkiye girdik sizce ne yapmalıyım düşünceleriniz neler ( 2 aydır da düzenli folik asit kullanıyorum )

Kızlar lütfen dönüş yapın ( kasıklarımda batmalarda çok oluyor )

hamile olabilirsiniz? veya kis olabilir. ben duphaston 3 ay kullandım. 3 ay sonunda kontrole gittiğimde sağ yumurtalığımda kist vardı. doktorum da ilacı bırakmamı istedi. hamilelik yoksa bir muayene olun bence

hamile olabilirsiniz? veya kis olabilir. ben duphaston 3 ay kullandım. 3 ay sonunda kontrole gittiğimde sağ yumurtalığımda kist vardı. doktorum da ilacı bırakmamı istedi. hamilelik yoksa bir muayene olun bence
Aslında doktora gittiğimde sol tarafımda kist gördü falan ilk reglimde eriyeceğini ve reglimin düzene gireceğini söyledi. Ama onun üzerine 2 kere düzenli regl oldum

Bir de hem yumurtalıklarım da sancı iğlenme var hem de karnımın alt bölgesi iğne batar gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…