kızlar dün kalçalarıma birşey saplandı gitmiyor bi türlü!!

BenAyKizim

anneyim ben!!!!
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
1.447
184
37+4 deyim.dün öğlen bir anda kalça kemiğime birşey oldu kalakaldım adım atamadım.çok kötüydü.çok ağrıyo hala.arada şiddetleniyor.ablam hamileyken son bir iki ay kala ona da olmuştu.o biraz minyon tipli.bebişi ağır geldi herhalde de ben tam tersi insan azmanıyımdır.enine boyuna....bana noluyo anlamadım?
benim durumumda olanlar var mı?acaba vaktimizin yaklaştığının sinyalleri mi bunlar?:uhm:

benim ablamada olmustu canim,bir süre topallamak zorunda bile kalmisti..ama onun bir süre sonra yani dogumdan önce gecti...dogum yaklastikca bebis asagi indikce basi yaptigi sinire ve damara göre kiminde agri kiminde asiri sislik oluyor..Allah sifa versin gecer insallah..

kramp gıbı bırseymı allah allahh hayırdır ınsallahh.. vaktımız yaklastı kızlar olucak bu tur seyler napalım..
bnmde goguslerım ıyıce hassaslastı..
bısey sormak ıstıyorum arkadaslar sızınde gogus uclarınızda bısey bırıkıyormu ?

az önce netten baktım.bebek büyüdüğü için kalçalarımız onlara yer açıyormuş e bu da bizlere ağrı olarak geri dönüyor haliyle.
cemrecim göğüs ucunda bişey birikiyor mu derken ne kastettin anlamadım ama benim dördüncü aydan beri göğüslerimde süt geliyor valla.:sm_confused:öyle şarıl şarıl değil ama arada bir çamaşırımı avuç içinden biraz az olacak şekilde.bazen iki hafta bişey olmuyor bazende iki üç gün geliyor.dr um normal diyor annem de sütün çok olacak inşallah diyor.
hani hazırlıklar felan diye konuşuluyor ya ben ilk olarak göğüs pedi aldım yani son alınacak şey başta lazım oldu..:eek:

normal sanırım canım benim ablamda da olmuştu bi süre topallamıştı son haftalarda, bu arada benimde göğüslerim süt kokmaya başladı terleyince çok farklı bi koku geliyor artık bebiş gibi:) bir de göğüslerimin ucunda koyu kahve et beni gibi bişeyler oluştu normaldir umarım bilmiyorum sizlerde de var mı?

evvet o scapulacım..
sütmü oluyor onlar kızlar ?? ben arada temız elle alıyorum bakıyorum koyulaşmış oluyor

ben dayanamadım dokundum bı kac kez..
inşallah sütüm olur annemın ve ablalarımın hep oldu hemde baya ama bakalım ben nasıl çıkıcam

Kızlar benim bildiğim göğüsünüzün ucundan gelen süt değil ona benzer bir sıvı.Bu sıvıda göğüs kanallarının tıkanmamasını ve kurumamasını sağlıyor ,miktarıda azmış.Bir yerde okumuştum.Bu yüzden bu sıvı önemli sıkmayın,,bızıklamayın :)Yerinde dursunn...

kızlar kalçadaki o ağrıları aylardır çekiyordum ben. en son doktoruma sordum magnesium verdi onu içiorum bayağı azalmıştı ama bu son bir kaç gündür öldüresiye ağrıtıyor ilaç bana mısın demiyor yürüyüşlerimi bile azlttım ama felaket tuvalette bile kalçama sancı girdiği oluyor.. allah kimseye vermesin valla
ama benim göğüslerde pek bişi yok gibi ellemiorum ama hiç i değişiklik de yok acaba süt gelmiyor mu:çok üzgünüm:

kızlar benim göğsümden gelen öyle bildiğimiz süt değil ben anlatması kolay olsun diye öyle dedim.
nasıl diyeyim şeffaf hafif yağlı gibi bir sıvı .ama kesinlikle ellemiyorum.sıkmamak lazım zaten.göğüslerle fazla oynandığında rahim kasılmalarına neden olabiliyormuş.dr um çok normal olduğunu söyledi o sıvı gelmesinin.amann az kaldı zaten bebişler gelecek inşallah onlara cici mamalar olur işte ben ön hazırlığımı tamamladım :roflol:

X