Kızlar dün akşamdan beri koyu kırmızı leke geliyor

Matmazelcrus

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2023
384
-15
Kızlar dün akşamdan beri koyu kırmızı leke geliyor acaba çocuk gelişyiğinden mi okuyor yoksa bir doktora gitmelimiyim .
Yanında belde ağrı ve karında kramplar var

Kızlar dün akşamdan beri koyu kırmızı leke geliyor acaba çocuk gelişyiğinden mi okuyor yoksa bir doktora gitmelimiyim .
Benimde dün akşamdan beri kırmızı kanamam var gittim acile kalp atışı var di ama düşük te yapiyor olabilirsin dedi pirogestiron kullan dinlen dedi bende sürekli düşünüyorum acaba bebeğine bir şey oldu mu😢

Benimde dün akşamdan beri kırmızı kanamam var gittim acile kalp atışı var di ama düşük te yapiyor olabilirsin dedi pirogestiron kullan dinlen dedi bende sürekli düşünüyorum acaba bebeğine bir şey oldu mu😢
Sıkıntılı olan benim zaten progeston kullandığım güzel anne inşallah birşey olmaz bebeğine 🤲🤲🤲

Aklı olan kanamam damlam damlam diye beklemesin ben bekledim bugün acilden gittik bebeğimin gelişmediğini ve kalp atışlarının zayıf olduğunu öğrendim

Kızlar bende dün çok fena kanama yaşadım resmen adetin ilk günü gibi aktığını hissettim acile gittim bebeğimin kalp atışları kendisi iyiydi tahliller temizdi kanama alanı yoktu ama iki ped dolusu geldi progestan verdi 200 ml içmemi söyledi fitil olarak değil kendi doktorundan dınlen dedi bir hafta yatıcam bir hafta sonra kendi doktoruma gidicem ama sebebi nedir anlamadım şu an da kahverengi leke de kayboldu sancım hiç olmadı

Kızlar birşey sormak istiyorum bu olayı yaşadıktan sonra ben düşük yaptım ve düşük yapalı neredeyse 2 ay olacak düşük ten sonra 1 hafta kanamam devam etti 2 hafta kanamam olmadı sonra tekrar 1 hafta adet oldum onun üstünden de derdeyse 23 gün geçti ğögüslerim tekrar sızlamaya başlayınca dün test yaptım ve negatif çıktı bugün sabah koyu kırmızı kanamam olur gibi oldu adet olucam sandım ama birdaha olmadı bu durumu yaşayanlar var mı aranızda yoksa bir doktora felan mı gitsem

X