Düğün kızlar düğün alışverişinde neler alınır? :(

gulbeseker66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2011
89
1
merhaba kızlar,
ben işim gereği 4 yıldan fazla bir süredir ailem ile ayrı yaşıyorum. şu an nişanlımın ve ailesinin şehrinde istanbulda çalışıyorum 1.5 yıldırda burdayım temmuzda düğünümüz var annemlerin ordada düğün olacak ve o tarihe kadar gdemeyeceğim bende gelin alışverişi burada olacak? sizler ne aldınız neler alınır biz nişan yapmadık söz olmuştu sadece ve ilk kez birşeyler alacağız sizce neler almalıyım çunku aılemden yanımda kımse olmayacak yardım lütfen

canıımm yaa aileden kimse olmaması kötü olmuş umarım alışverişe çıkacağın kişiler anlayışlıdır. şimdi bi kere gelinlik, damatlık, gelinlik ayakkabısı, düğün için karşı tarafın takacağı takılar, tabi sanırım sen de saat gibi bişi alıosun. ilk kez alışveriş olacağı için sizin alacağınız çok şey var aslında. ikiniz için de gecelik takımı, iç çamaşırlar, makyaj seti.. şimdilik aklıma gelenler bunlar canımm ablamdan biliorum ben de ona bunlar alınmıştı

Canım Annenin gelme ihtimali yok mu ?bence muhakkak gelen biri olmalı sen rahat edersin diye söylüyorum eğer yok gelemiyorlarsa önce nişanlınla gez dolaş alacaklarına karar ver sonra onlar gelsinler düğün alışverişi derken sadece kıyafet alacaklarsa gelinlik,gelinlik çamaşırı, gelin ayakkabısı,makyaj seti,pjima takımları,terlik ...vs kına kıyafetin,altın alınmamışsa altın alınır duruma göre set-bilezik-saat alınır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…