Kızlar dudaklarınız küçükse...

ozlemkurul

sevgi pıtırcığı:))
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
199
0
48
Küçük dudaklarınızı daha dolgun göstermek için:-Dudak çizginizi kapatıcı veya fondötenle silin.-Doğal tonda bir dudak kalemi kullanarak doğal dudak çizginizin hemen üzerine,alt ve üst dudaklarınızın çevresini çerçeveleyin.-Üst ve alt dudağınızın tam ortası hariç,dudakların içini tamamen dudak kalemiyle doldurun.-Parmak ucunuza çok az miktarda açık renk bir kapatıcı alın ve bu orta kısma sürün,ruj sürerken bu bölge daha açık renk olacaktır,bu da dolgun görünüm kazandırır.-Tüm dudağa hafif ve parıltılı bir ruj sürün. Dipnot:Kızlar ben bunu yabancı bir makyözün makyaj sırlarında okudum,sizlerlede paylaşmak istedim benim dudaklarım ince değil ama ben bu yöntemi denedim geçektende dolgun görünüm kazanıyor,sizde deneyin:içelim:

özlem ablam canım ablam çok teşekkür ederima.s. Tam benlik. Benim üst dudak gülünce kayboluyosırnaşık şey Şöle köfte dudaklı olsaydım:dilcikar:

özlem ablam canım ablam çok teşekkür ederima.s. Tam benlik. Benim üst dudak gülünce kayboluyosırnaşık şey Şöle köfte dudaklı olsaydım:dilcikar:

Canım benim yerim seni,sağol tatlım bi tek sen teşekkür ettin,paylaşım yapıyoruz ya burda neyse,eylülcüm görüşürüz.:teytey:

Sen bitanesin ablam yaaa yerim seni ahanda bu elma şekeri gibi:icecream:...Senin değerini bilenler bilir gerisini boşverrrr:teytey::teytey:

canım çok saol paylaşımın için benimde çok işime yaricak böle güzel şeyleri paylaş bizimle lazım oluyo malum:)))))

Du ben bunu hemen bi deneyim bakalım nasıl olacak,bende köfte dudaklı olmak istiyorumm:teytey:

kızlar bu yöntem harika ama hangi markalarla yapıyosun kalıcı olmalı biraz çünkü birşey yendiğinde fln geçer sadece çekilen kontür kalıyor oda garip durur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…