Kızlar dudaklarınız küçükse...

ozlemkurul

sevgi pıtırcığı:))
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2007
199
0
48
Küçük dudaklarınızı daha dolgun göstermek için:-Dudak çizginizi kapatıcı veya fondötenle silin.-Doğal tonda bir dudak kalemi kullanarak doğal dudak çizginizin hemen üzerine,alt ve üst dudaklarınızın çevresini çerçeveleyin.-Üst ve alt dudağınızın tam ortası hariç,dudakların içini tamamen dudak kalemiyle doldurun.-Parmak ucunuza çok az miktarda açık renk bir kapatıcı alın ve bu orta kısma sürün,ruj sürerken bu bölge daha açık renk olacaktır,bu da dolgun görünüm kazandırır.-Tüm dudağa hafif ve parıltılı bir ruj sürün. Dipnot:Kızlar ben bunu yabancı bir makyözün makyaj sırlarında okudum,sizlerlede paylaşmak istedim benim dudaklarım ince değil ama ben bu yöntemi denedim geçektende dolgun görünüm kazanıyor,sizde deneyin:içelim:

özlem ablam canım ablam çok teşekkür ederima.s. Tam benlik. Benim üst dudak gülünce kayboluyosırnaşık şey Şöle köfte dudaklı olsaydım:dilcikar:

özlem ablam canım ablam çok teşekkür ederima.s. Tam benlik. Benim üst dudak gülünce kayboluyosırnaşık şey Şöle köfte dudaklı olsaydım:dilcikar:

Canım benim yerim seni,sağol tatlım bi tek sen teşekkür ettin,paylaşım yapıyoruz ya burda neyse,eylülcüm görüşürüz.:teytey:

Sen bitanesin ablam yaaa yerim seni ahanda bu elma şekeri gibi:icecream:...Senin değerini bilenler bilir gerisini boşverrrr:teytey::teytey:

canım çok saol paylaşımın için benimde çok işime yaricak böle güzel şeyleri paylaş bizimle lazım oluyo malum:)))))

Du ben bunu hemen bi deneyim bakalım nasıl olacak,bende köfte dudaklı olmak istiyorumm:teytey:

kızlar bu yöntem harika ama hangi markalarla yapıyosun kalıcı olmalı biraz çünkü birşey yendiğinde fln geçer sadece çekilen kontür kalıyor oda garip durur

X