kızlar dua edide hasta olayım

L

liva1017

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi liva1017
arkadaşlar günüm geçti 4 gün falan daha ben hasta olmadım korunuyoduktaa çok korkuyorum yeni bir bebek gelirse normalde günüm hiç aksamaz çok tedirginim ve çok utanıyorum hiç daha hasta olmayada niyetim yok ne cildim yağlandı ne göğüslerim acıyorr çok tedirginim ya birtanedaha olursa daha kilolar gitmemişken bırakın kiloyu kızım daha 5ay 6 günlük naparım ben nasıl bakarım 2 çocoğa düşüncesi bile kötü daha ben kendimi toparlamadım 75 kiloyum hamilelikte 22.5 kilo almıştım buda öyle olursa 100kilo olurum artık ne olur hasta olatım yarbbim of ne karmaşık bir hafta geçirdim kızıma üzüldü üfürüm diye acaba ondan mı gecikti dua edin kızlar ben hiç hazır değilim 2.bebeğe

• Konu Sahibi liva1017
canım günün geçtiyse hemen bi kan testi yaptır bence. sonucun kesin olur sen de rahat edersin. ama korunduysan bişey olacağını sanmam..

• Konu Sahibi liva1017
een kolay yol bitest alıp yapmk canımendısenın gitmeisiçin kendınden emınsen sorun yapma bnce varsada korkma kiloysa korkun yani.nolck 2sınıde aynı anda buyutursun işte.ilk bebgını nekadr ozlemle bekledıgını düşün

• Konu Sahibi liva1017
hemen test alllll

insallah degilsindirr :KK43:

• Konu Sahibi liva1017
hamile diilsindir panik yapma. stresli bi dönem geçirdin hemde daha doğum sonrası adet düzenin rayına oturmamıştır, ondandır bence.
her iddiaya varım hamile diilsindir :roflol:

• Konu Sahibi liva1017
evet korunuyoduk paronoyak oldum iyice ikide bir lavoboya gidiyorum inşallah değilimdir

• Konu Sahibi liva1017
zaten olayım hemen gidip spiral taktırcam

• Konu Sahibi liva1017
üzme canım kendini.strestendr büyük ihtimalle.test yap bize hemen haber ver

• Konu Sahibi liva1017
canım kan testi yaptır rahatla inşallah bişey yoktur

test yaptir bence...hic kafani yorma ,beklemekle....

ben de daha tam düzene girmemiştir diye düşünüyorum ama sen işi sağlama al bencede. test alıp bi dene! umarım değilsindir. kendini hazır hissetmen çok önemli!

bende de ole oldu ama oldum cok sukur
adet duzenın daha yerıne oturmamıstır

seni çok iyi anlıyorum,
aylardır aynı tedirginlikleri yaşayan biri olarak,
inşallah olursun bir an önce,
ama doğum sonrası aksamalar normal,
kafanı rahat tut,
kendini sıktıkça olmuyor inadına,
sonra çevreye sarmaya başlıyorsun,
sinir , gerginlik, kavga ,gürültü,
sakin ol...

Son düzenleme:
seni çok iyi anlıyorum,
aylardır aynı tedirginlikleri yaşayan biri olarak,
inşallah olursun bir an önce,
ama doğum sonrası aksamalar normal,
kafanı rahat tut,
kendini sıktıkça olmuyor inadına,
sonra çevreye sarmaya başlıyorsun,
sinir , gerginlik, kavga ,gürültü,
sakin ol...

aynen canım gerginlik had safhada birde kayınvalide var 2 gündürr bende yarında dede gelcek üstüne üstlük herşey batıyor bana.

sana birşey anlatacağım şimdi,
geçen yıl ramazan,kızım 6 aylık,
emziriyorum , oruç da tutuyorum,
adet olamadım,delireceğim,
resmen terör estiriyorum evde,
herkesi kapıyorum,
annem tesadüf burdaydı,
en sonunda bana dedi ki,
bak sakin ol,kardeşim doğduktan kısa sonra hamile kalıyor ,
ağlanmalar,sızlanmalar,bu niye oldu şimdi,
sırası mıydı diye hayıflanmalar,
sonrası çok acı,
sebepsiz yere,ne olduğunu bile anlamadan ikinci bebeğini kaybediyor,
karnında niye oldu ki şimdi dediği bebek,
kalakalıyorlar öyle,
bana dedi ki allahın işine karışılmaz
bırak sızlanmayı,olursa olsun,
bakarız büyür gider dedi,
işte o günden beri gecikmelerde,
o hale gelmem,
isyan etmem,
hayırlısı olsun derim,
gerilirim gerilmeye ama o kadar,
tamam mı,
rahat ol...

canım içini ferah tut doğum sonrası çok normal aksamalar ama sen yınede bır test al ...hem olursada olur artık rabbım onu verdıyse bakımınıda verır benım bı ablanın öyle oldu şimdi gayette ıyı bakıyor canım..ama inşallah değilsindır yınede sıkma canını arkadaşımm

teşekkür ediyorum herkese kendime 1 gün daha verdim bugünde olmazsam yarın sağlık ocağına gidip test yaptırcam kendi kendşme moral vermeye çalışıyorum artık olursa olur napayım çocuk problem değil ben ele güne karşı çekiniyorum şimdi herkes biçok şey dicek ne acelen vardı dahada biçok laf herkese açıklama yap en çokta bunu takıyorum kafama manyaklık belki benim yaptığım ama olmuyor işte.annem b blokta bense a blokta oturuyorum bebişlere bakarızz ama yinede hazır değilim galiba yaaa.

hayırlısı olsun cnm herşeyde bir hayır vardır sıkma canını...

canlarım merhabalar artık içim çok rahat az önce tahlil yaptırdım ve negatif çıktı çok şükür yarabbim ay kabus gibiydi o bekleyiş dr götürdüm sonucu pis pis sırıtıyorum dr yok dedi bende aman olmasın dedim öyle bakıyor kadın bana daha 5 aylık kızım var dedim.heee diyor aman kızlar dikkat edin diyorum bu işin şakası yok hamile olsaydım mecbur doğurcaktım şimdi ilk işim hasta olunca spiral taktırcam çok mutluyum ve çok rahatım artık.

X