Kizlar doğum yaklaşiyor size bir önerim var

tahaecrinRY

EVLİ MUTLU 2 ÇOCUKLU :) :)
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
441
1
EVET CANLARIM BİLDİĞİNİZ ÜZRE HEPİMİZİN ARTIK DOĞUMLARI YAKLAŞIYOR,STRES HEYECAN ,KORKU ENDİŞE DERKEN O BÜYÜK GÜN ELBET GELECEK.. TABİKİ MEŞAGATLİ BİR SÜREÇ OLUCAK,DOĞUMDA ÖLÜMDE ZORDUR ELBET..AMA DUANIN AÇAMAYACAĞI KAPI YOKTUR..BENDE BİR ARKADAŞIMIN YAŞADIĞI TECRÜBEYE DAYANARAK SİZE BİR ÖNERİDE BULUNMAK İSTİYORUM ,ŞİŞE SUYUN İÇİNE 41 TANE YASİNİ ŞERİF OKUYUP,ÜFLEYİN.SONRA BİR İPİDE ÇOK SEYREK DÜĞÜMLERLE 41 TANE DÜĞÜM YAPIN İÇİNE ATIN.VE DOĞUM ZAMANI GELDİĞİNDE SANCILARINIZ ÇOK YOĞUNKEN AZAR AZAR İÇİN..RABBİMİN İZNİYLE SANCILARA ÇOK İYİ GELDİĞİNİ GÖRECEKSİNİZ BEN OKUYORUM İNŞALLH ŞİFASINI BULURUM.ARKADAŞIM GERÇEKTEN ÇOK KOLAY DOĞUM YAPTIĞINI O SUYUN GERÇEKTEN İYİ GELDİĞİNİ SÖYLEYİNCE BİR KEZ DAHA ANLADIMKİ,DUANIN GÜCÜ HİÇBİRŞEYDE YOK..ÇOK UZATTIM KUSURA BAKMAYIN,RABBİM CÜMLEMİZE BU MÜBAREK RAMAZAN AYI HÜRMETİNE SAĞLIKLI KOLAY DOĞUMLAR NASİP ETSİN:1hug:a.s.

dua konusunda haklısın yer gök duayla ayakta elbetteki okumak faydalıdır ama böyle sulara okumalara iplere falan ben pek sıcak bakmıyorum ya herkesin kendi fikri tabii saygı duymak lasım ama başka şeyleri çağrıştırıyo böyle düğümler falan ..

ben de duanın gücünün tartışılmaz olduğuna inanıyorum, ama ip konusunda ne yalan söyleyim destinaya katılıyorum ........sadece sureyi okumamız yeterli olur diye düşünüyorum ki biz eşimle çoktan başladık ,

Evet ip konusuna bende takiliyim ama arkadaşim dediğinde biraz tuhaf gelmişti .fakat okuyup suya üflendiğinde çevremdende duydumki gerçekten yasin süresi sancilarini azaltiyomuş ama samimi ve içten gelerek yapilirsa ..yoksa okuyayimda bulunsun diye okunursa bi faydasi olacağini sanmam.

duanın gücü tartışılmaz. herkesin fikrine saygı duyuyomm fakat bana bunlar hurafe gelio.

gecenlerde tamda profesor bır hoca bu konuya değinmişti yasin suresını kımılerı torbalara bıle okuyup evde patlatıyorlarmış ya çok komık ya ınanın komık profesorde bunları yapmayın dıye bangır bangır bağrındı adamcağız.... her akşam aç yasını oku o şişede neyın nesı hurafelerle dınımız zedelenmesın artık ınanmayın nolur....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…