Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri kızlar denedğiniz yöntemleri paylaşalım

firstbaby

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2012
271
0
kızlar göğüs büyütme ile ilgili birsürü konu var denediklerimizi burda paylaşalım etkili olup olmadığını yazalım
ben çilek yağı denedim bi işe yaramadı çörekotou yağı kullandım tüylenme yaptı ve işe yaramadı şerbetçi otu karışımını denedim kızardı göğüslerim azcık dolgunluk olsada söndü sonradan şimdi themra yı kullanıyorum kiloda aldım biraz büyüdü aktarcı kzı bu yağ için çok olmlu konuştu büyütenler olmş :) evt şimdi sizlerden alalım:)

Canımbu konuyla ilgili deneyimlerime dayanarak söylüyorum ki ; masaj, masaj, masaj! En önemlisi bu.
Bir de soğuk duş. Kaslarını çalıştırman da dolgunluk sağlayacaktır :)

themra göğüs şekillendirici bakım yağı aktardan aldım bi aydır kullanmıyorum sürekli şehir dışına falan çıktım kaldı öle bikaç gün sonra başlıcam göğsümde tüyle var çörekotu yağı kullndım ondan sonra çıktı bu yağ azcık döktü sanki:)büyütçekte inanıyorum

tatlım bildiğim kadarıyla ısırgan otu suyu içmek büyütyor. ben istemedim büyümesini memnundum küçük olmalarından ama sürekli ısırgan otu çayı içiyordum. ben okl nednyle başka şehrde yaşıyorum ama tatile annemin yanına gittiğimde annem de teyzemde büyüdüğünü farketti =)

tatlım bildiğim kadarıyla ısırgan otu suyu içmek büyütyor. ben istemedim büyümesini memnundum küçük olmalarından ama sürekli ısırgan otu çayı içiyordum. ben okl nednyle başka şehrde yaşıyorum ama tatile annemin yanına gittiğimde annem de teyzemde büyüdüğünü farketti =)

Ne kadar süre içtiniz?

X