Makyaj Ürünleri kızlar cook acil yardım edın bana

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

benoctobus

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
611
0
kızlar ben ızmıtte oturuyorum bana taksım veya bakırkoy M.a.c den studıo fıx ppudra alıp kargolıcak bırını arıyorum ben gecemıyorum ıstanbula ızmıtte de yok( yardım edersenız coook sevınırım gercekten cvp larını beklıyorum.

selam benim de izmitte halamlar oturuyor biliyorum izmiti çok şirin ve gelişmiş bir yer mac olmaması ilginç ..
mac studio yu kullanma amacın cildinin yağlı olması herhalde benim cildim de yağlı ben mineral makyaj kullanıyorum hatta
fondöten olarak da freshminerals toz fondöten kullanıyorum denemeni tavsiye ederim hem de çok uygun sanırım izmitte bayisi olan eczane var
internet sitesinden bakabilirsin istersen nerede bulabiliriz kısmına .. :) ......................

Son düzenleme:

canım ben bıcok marka kulalndım ama mac en ıyısı yaglı degıl ama karma cıldım ıstanbula gıdemıyorum eylulde dugugunum var nısanlım ızın vermıyor( ne yapcam bılememdım valla ıstanbulda ogrencıydım bu yaza kadar ozaman alınıyodu kolaylıkla ama artık zor aklıma bırı yollasa fıkrı geldı ama :) oda zor gozukuo

Mac taksim subesini arayıp bilgi alabilirsin sanırım havale yaptıktan sonra urunu sana kargoluyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…