Kızlar çok öfkeliyim , intikam almak istiyorum yardım edin?

belur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2011
147
0
Kızlar ben bir forumda bir editörle konuşuyordum adı mert.. hayatımda ilk defa netten biriyle tanışmıştım o da bilmediğim şeyleri sorup öğrenirken zamanla diyaloğumuz gelişti. bir zaman sonra bir baktık biz sevgili olduk.4 ay oldu.telden de arıyorduk faceden de konuşuyordum. bunun facende tipik kızlar vardı. yalandan face açmışlar gibi . afiş resimleri var. kendi resimleri yok kimisinin. bende şüpheleniyordum.. birkaç defa sordum bunlar kim diye arkadaşım falan diyordu. birkere geçen ay. kıızın teki sevgilimmi ne yazmış ben görmedim bir kavga çıkmış orda.. bana gelip kendi anlattı..görmediğimi anlayıncada yüzeysel anlattı. sude diye bir kız.. forumda merte sinir olmuş affetmemi istiyorsan face ekle demiş bu da eklemiş sonra aşkım maşkım yazmış.. orda 3,4 kız birbirine girmiş. ben bu detayı 3 gün önce öğrendim o da nasıl. bu olay hep içimde kalmıştı benim. sudeyi erkek arkadaşım silmişti.bende linki vardı ama 1ay önce işkillenince almıştım. dayanamadım bu kıza mesaj attım. bu da.. sevgilim değildi ama olcak gibiydik dedi. orda kızlar samimi yorumlar yazmşlar bende arkadaşıysanız ona göre davranın yazdım dedi. kızın teki sudeye küfür etmiş.v.s bana esra diye bir kızın adını verdi ona msj attım bu olayın aslı nedir. ben mertin sevgilisiyim dedim. sen mertin sevgilisimi oluyorsun öyle birşey duydum dedim.sanane falan dedi bütün gece gırgır yaptı hiçbirşey söylemedi. sude şizofren küfürü sude etti dedi. mertin nesi oluyosun dedim.. sevgilisiysen ona sor dedi. sabah konuşalım dedi kız. sabah bana ,ben mertle konuştum tanımıyor seni sana inanmıyorum facende yoksun dedi.. ben başka bir faceden yazıyordum sudeye. adımı vermek istemedim gerçekte. varım facende söylermisin dedim. söylemedi yine gırgır yaptı mertte bana esrayı evli bir kız demişti.evlimisin dedim. o nerden çıktı dedi vs. yine cevaplar vermedi inanmıyorum dedi sana. çok sinirlendim artık kızı engelledim. o ara mertii aradım kızdım telde kim bunlar sude böyle diyor sevgili olcakmışsınız v.s diyor dedim yok öyle birşey atıyor dedi..sen miydin yazan esraya falan dedi bende evet dedim.bana kızdı yazdım onlara diye bende ona kızdım..gerçek facemi açtım bu esra , mertle konuşmuş gerçek adımı öğrenmiş bana mesaj attı mertle konuşmuşlar kopyalama yapıştırma yapıp bana yollamış. tanımıyorum salağın tekidir falan yazıyor..görünce şok oldum çok ağladım.merti aradım yazmadım dedi sadece arkadaşım demiş benim için.. gerisini değiştirmiştir dedi.niye arkadaşım diyorsun sevgilim niye diyemiyorsun dedim öyle dedim deşifre etmek istemiyorum sevgilimi ulu orta dedi.bütün gece sabaha kadar ağladım , bana nasıl salak der diye.. mert değiştirmiş dedi ama ben kıza inandım çünkü sudede yalan söylüyor diyor herkezmi yalan söylüyor diye merte inanmadım. ertesi gün kız bana yazdı .. bende sevgilisiyim dedi. ama bizim ki daha iki yakın dostluktu dedi. görüşmedik hiç.zaten ben evliyim evliliğimde sorunlar var onlara girmiycem dedi.mert benimle başta ciddi düşünüyordu ,sonra evli olduğumu duyunca vazgeçti ama arada sen boşan ben evlinirim muabbeti yapıyormuş güya.. merte soruyorum salakmısın sen diyor dul kadını ne yapıyım diyor.yalan söylemiş diyor. kadına diyorum ahaaha az koşmadı peşimden diyor. bak mert çok iyi biridir ama bi o kadarda kötülük barındırır içinde dedi. seni bana anlattı dedi. çok iyi bir kızmışsın üzülmeni kırılmanı istemiyormuş o yüzdende inkar ettim söylediklerini esra demiş.. 2mizde faceten silmiştik merti, ama mert esraya beluru ben sildim demiş.halbuki ben sildim merti. bu kız senin üzülmeni istemiyor dediğinde bende o yüzden mi salak demiş dedim. o zaman kim olduğunu bilmiyordu ama dedi. sonradan öğrendi kim olduğunu dedi.tekrar ekledik birbirimizi face dedi.. bir gururuma dokundu varya.. ben ekli değildim o kız ekliymiş. merte beni ekle çabuk dedim 3 gündür eklemedi..diğer arkadaşlarınada yazarmışım..o yüzden eklemiyormuş beni.. onu neden ekliyorsun dedim o benim arkadaşım dedi. kız sevgilim diyor dedim. yalan söylemiş yaa dedi.. lan yalan söyleyeni niye ekliyorsun dedim. takılıyorum ben ya vakit geçirmek için dedi.orda evlenebilceğim tek kız sensin dedi. ama o kız ekli ben değilim. yeminederim hayatımda bu kadar ağladığımı hatırlamıyorum , sevgi, aşk meselesi değil bu kalbim paramparça zaten aşırı derecede gururuma dokundu.ekle dediğim halde eklemedi beni. bu arada ben çok güzel bir kızım gerçekten.ama o kızlar yalandan afiş resimleri koyuyorlar o yüzden güzellliklerini bilmiyorum.. birde ben kendimi kaptırmıştım bu çocuğa.. .son olarak bu esra merte abaza, ezik falan dedi. bunları merte söylediğim halde mert ne derse desin çok ta tın dedi. ben öylesine konuşuyorum zaten dedi hala ekliler ve ben yokum... olmak istediğimden değil..öfkeden o kız nasıl olurda ben sevgilisi olarak olmam diye. ondan intikam alıp sonra merti engellemek istiyorum ama hiçbirşey yapamıyorum şuan.çok uzattım biliyorum ama tam olarak anlatmak istedim size.. gerçektende bir intikam almak istiyorum. bana direkt engelle demeyin.. sinirden uyuyamıyorum kaçgündür..çok fena koydu resmen..lütfen ne yapabilirim yardım edin.. ne yapmam lazım?

Son düzenleme:
şeymack,
zaten gözlerin şaş olmuş okumuşsun bari yorum yapaydınn :)

Kafanız fena karışmış... Tamamını okumadım bile, asıl sorunu görmezden gelip farklı isimlere, kişilere takılmanıza anlam veremedim ama şu kadarını söyleyebilirim, hemcinsleriniz sizi iyi niyetle uyarmış, onlar görüştüğünüz çocuktan daha iyi niyetli... Ayrıca ondan intikam alamazsınız...

"İntikam almaya uğraşma kurtulduğuna şükret vs" denecek ama gerçekçi olmakta fayda var... Birinden intikam almak için o kişi için değerli olmalısınız en azından sizi kırmaktan, kaybetmekten korkmalı... Oysa o sizi umursamıyor...

Bunun da tek suçlusu o değil üstelik... Bir sürü insanla aynı muhabbetleri ettiğini, edeceğini bildiğiniz insanla internet üzerinden 4 aydır iletişim kurmuşsunuz, "sevgili olduk" diyorsunuz. hatta bunu birkaç kez tekrar etmişsiniz.. Sevgili öyle olmaz ki... Sebebi netten tanışmanız değil, sizin için konuştuğu diğer kızlardan daha farklı, daha özel bir şey yapmadığı halde ona kapılmışsınız, aynı şeyi onun için de geçerli sanıyorsunuz... Daha da ilginci size saygısızlık yapılıyor, siz hala sizi listesine eklememesinin öfkesini yaşıyorsunuz...

Şu anki kızgınlığınızın sebebi kendinizi böyle saçma bir durumun içine sokmak, size özel, önemli olduğunuzu hissettirmeyen, sadece söyleyen birine inanmak olmalı... Size söylenenleri ona ilettiğinizde inkar etmesi yalan söylediğini, herkese mavi boncuk dağıttığını bağırmaktan başka bir şey değil, tüm öfkeniz buna olmalı, çocuk kandırır gibi kandırmış sizi...

Lafın kısası, bu insanla zaten 4 ay kaybetmişsiniz, bir de intikamla, profilleri takiple vakit kaybederseniz bu süre uzar gider, hasta olursunuz... Daha da fenası siz intikam almak için iletişime devam ettikçe bu kadar kandırması, alay etmesi yetmiyormuş gibi daha beter yalanlarla daha olmadık durumları yaşatır, aklınıza gelmeyecek şeylere razı eder sizi, hiç imkansız gelmesin size, o kadar bariz yalanlara inanmışsınız ki şimdiye dek... Örneklerini çok okuduk burda, onlardan biri olmayın, daha da fazlasını yaşarsanız şu anki hissettikleriniz hissedecekleriniz yanında hiç kalır...
:KK14:

burda herşey karışık yalnız, kızlardan da biri yalan söylüyor. sude alta yorum yazdım arkadaşıysanız ona göre davranın diye, bana küfür ettiler diyor. esra etti diyor. esra da hayır küfürü sude etti. diyor. öyle yazmadı aşkım yazdı diyor esrada mertte, sude atıyor sude şizofren diyorlar. bana sude gayet normal geldi halbuki.ben şimdi kızlara nasıl güveneyim. tamam mert kötü niyetli orasına tamam. esrada kocasını aldatıyor bu durumda yalnız..birde esra biz telefonda hiç konuşmadık dedi. 1 yıldır konuşuyorlarmış.. evli olduğundan sanırım hep facede konuşmuşlar. herşey karışık.. kim iyi niyetli sanki hiç kimse değil gibi. merte sevgilim diyordum evet.. çünkü telefondada görüşüyordukk. facendede. bu kızlarla konuştuğunu yeni öğrendim zaten. arkadaşları olduğunu sanıyordum. evet kandırıldığımın farkındayım bende. zaten o koydu banada intikam almak istiyorum yaa çook koydu çünküüü...mert yalan söylemedim diyor.. kız farklı anlatıyor mert farklı. esraya mert böyle söyledi diyorum. abaza dedi vesaire.. ama gittiler yine birbbirlerini face eklediler. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu... bu ekleme olayı olmasaydı belki bende umursamıycaktım ama bilmiyorum niyese çok koydu işte beni umursamıyıp onu umursamasıı...

Son düzenleme:
Zararın neresinden dönersen kar misali, bence kurtulduğuna dua et. Boşver uğraşma bu tipler arsız olur dokunmAz bile yani kendini daha fazla yaralarsın. İntikamda neymiş ya kızlar yapmayın, yazık edersiniz kendinize boşverrr 😃

KÜfürü bas bir daha arama ararsa açma hatta numaranı bile değiştir ki ulaşamasin ne intikamı düşünüyorsun canım ya boşver canını sıktığına değmez karaktersizın teki belli yani.

sanalda tanıdığınız bi adam ve karaktersiz bi adam :KK14: ... ne halt yediği belli değil yol ver gitsin önüne bak güzelim..valla gözlerim şaşı oldu okurken..o mu yalan söylüyor bu mu yalan söylüyor..önemli olan mertin duruşu dicem mertte karaktersiz adamın teki..onlarlada seninlede eğleniyor besbelli.. ağlamana üzülmene değmez.. biz çevremizdekilere güvenemiyoruz sen sanaldaki insanlara nasıl güvendin??..salla gitsin hepsini

kinderr,
canım ya ne bileyim çok gururuma dokundu.. :KK43:

Fatma Murat,
küfür etmedim de.sabaha kadar allah belanızı versin deyip durdum yalnız,pis yalancı falan dedim.git o o.. ne halt yersen ye falan diye faceden mesaj attım birde. ara sıra cevap attı. yapmadım etmedim diye.. çok küfür edesim vardıda merte... tuttum kendimi..en son dün faceden mesajlaştık işte. bida bende aramadım o da..

True_blood,
zamanla öyle güvendim işte çok aklı başında konuşmaları vardı.. birde moral veriyordu bana sınavlarımda falan. bütün sorularımda yardımcı oluyor.. ders olsun yapamadığım soru olsun. bu şekilde samimiyet oldu güven oluştu bende. haklısın canım.

Ya Kızlar,
Benim bu kadar sinirli olmam evet gurur yaptım çok fena.. ama mesela sadece beni aldatması vesaire değil. ya soruyorum adama .diyorum ki yalan söyleme .bak herkes mi yalan söylüyor yani.. sen doğruyu söyle ya aldattım kızım de evet yaptım bu kızda beni sevgilim de bana diyorum.. duysam rahatlıycam demiyor ya..saçmalama öylesine konuştuğum insanlar. sude peşimden koşan psikopattı. esra yalan söylemiş ama arkadaşım... sinir sistemimi harap etti. ben ilk defa böyle birşey görüyorum bu ne yani.. kabullenmemesi beni daha çok öfkelendiriyor.. hepsini mahvedesim var...

Son düzenleme:
Sana su an ne desek fayda etmez ama ınan sinirin geçince böyle ağladığına üzüldüğüne güleceksin herkese hakettiği kadar değer ver verdiğin değeri haketmediğini gördüğünde yol ver ki kadir kıymet bilenin şansı artsın. Bunu bi hayat dersi olarak gör ki ileride aynı hataya düşme. GErçekten bir tavsiye istersen intikamı filan boşver öyle arsız insanlar hiçbirşeyden anlamaz boşuna dememişler eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir yada eşek hoş laftan ne anlar yada onun gibi her türlü söz :)

kinderr,

Fatma Murat,
küfür etmedim de.sabaha kadar allah belanızı versin deyip durdum yalnız,pis yalancı falan dedim.git o o.. ne halt yersen ye falan diye faceden mesaj attım birde. ara sıra cevap attı. yapmadım etmedim diye.. çok küfür edesim vardıda merte... tuttum kendimi..en son dün faceden mesajlaştık işte. bida bende aramadım o da..

True_blood,
zamanla öyle güvendim işte çok aklı başında konuşmaları vardı.. birde moral veriyordu bana sınavlarımda falan. bütün sorularımda yardımcı oluyor.. ders olsun yapamadığım soru olsun. bu şekilde samimiyet oldu güven oluştu bende. haklısın canım.

Ya Kızlar,
Benim bu kadar sinirli olmam evet gurur yaptım çok fena.. ama mesela sadece beni aldatması vesaire değil. ya soruyorum adama .diyorum ki yalan söyleme .bak herkes mi yalan söylüyor yani.. sen doğruyu söyle ya aldattım kızım de evet yaptım bu kızda beni sevgilim de bana diyorum.. duysam rahatlıycam demiyor ya..saçmalama öylesine konuştuğum insanlar. sude peşimden koşan psikopattı. esra yalan söylemiş ama arkadaşım... sinir sistemimi harap etti. ben ilk defa böyle birşey görüyorum bu ne yani.. kabullenmemesi beni daha çok öfkelendiriyor.. hepsini mahvedesim var...
hem sana açıklama yapıyor kız yalan söylemiş diyor ama hala muhabbeti kesmiyor onlarlada.. burdan anla yanii
o kızlarda o yolun yolcusu baksana onlarda arkasından sallıyor ama muhabbetteleri devam ediyor onlarda alan razı veren razı.. sen kendini kurtarmaya bak..

canım boşver gurur yapma hatta sadaka ver kurtuldum diye... besbelli birden fazla kızı bir arada idare eden evli bekar ayrımı yapmayan kendini akıllı sanan bir zavallı..hiç intikam alıcam diye asla düşünme zaman gelir hayat onu fena döver..inan bana Allaha havale et..ben her havale ettiğim insanın gün geldi düştüğü durumları duydum en iyisi Allah bilir..

haa birde zaman gelecek diyeceksin ki ne kadar saf mışım? internetten kendini adam gösteren bi aptalı bişey zannetmişim..bi anlık boşluğuma geldi sanırım diyeceksin gülüp geçeceksin... :KK34:

kinderr,

Fatma Murat,

True_blood,

Ya Kızlar,

Elbette grurunu incitir ama bence uğraşma emin ol daha fazla yaralanırsın bugününü ararsın. Adam bu işin ustası demekki sen ne yaparsan yap etkilemez gayet rahat. Birde yanlış anlama bana kızma ama ben bu internet ilişkilerine çok karşıyım. Heryerde görüyoruz tv basbas bağırıyor gazeteler ya etraftaki insanlar bunları görmezden gelmeyelim. Yanıbaşımızdaki adama güvenemediğimiz bi dönemde in mi cin mi hırlımı hırsızmı arsız mı bilinmez ama net sonuç HÜSRAN. Bence boşver de kapat meseleyi canını daha fazla acıtma

Lutfen bu okuduklarim bi saka olsun :KK53:

Konu sahibinin 16 yasindan buyuk olmamasini umuyorum :KK53:

internet başında yaşayan internet arkadaşlıkarı,internet sevgilileri vs vs bu tarz insan tanıdım bi arkadaşım sayesinde ve hepsi senin mert gibi boşver sanal alemi gerçek hayattan kendine tanıyıp güvenip birini bul genelde bu tarz insanlar çok kızla konuşup hepsiyle sevgili olup hep yalan söylüyorlar zaten bişeyi başaran ve sosyal olan bi insan bu tarz şeyler yapmaz

Neyin intikamini alacaksin ki ??
Okuyacam diye gözden olacaktim ..
ne kadar cok isim var , bosver gitsin
intikam alinacak bir konu degil.
Hem neden uzuyosun tatli canini
degmeydn biri icin...

canım bende öncelikle burda sana takma cevap verme diyen arkadaşlara kesinlikle katılıyorum çünkü; zamanında net ortamında bi şekilde bende bulundum. oradaki kızlarda erkeklerde kendilerini aşmış önce dünyanın en iyi insanı gibi görünüp sonrada aynı bu şekilde çıkar gerçek yüzleri sen daha yolun başından dönmüşsün dua et orda daha ne aldatmalar ne gizli ilişkiler vardır duysan inanamazsın hiç kimsenin bi dediğine inanma o ortamdan bir önce kurtulmaya bak. hee illa intikam diye tutturursan alabileceğin en güzel intikam içinden gelen herşeyi küfürmüdür bedduamıdır artık orası sana kalmış cocuga birbir yaz yada ara söyle sil engelle biranönce kurtul ve dediği hiç birşeyede inanma yalan söylüceğine adım gibi eminim. ki inanıp tekrar bişeyler yaşarsan geçte olsa sende anlarsııın. maalesefki sanal ortamı böyle kötüye kullanan gerçek hayatta hiçbişey olamayan bir sürü insan var uzak dur.. anladığım kadarıyla yaşında çok yok yolun başındayken vazgeç :KK20:

true_blood,
kesinlikle katılıyorum söylediklerini biliyormuşsun. aynı şekilde düşünüyoruz.. hem kız yalan söylemiş diyor. hemde hala muabbet ediyorlar. bu durumda kendinin yalan söylediğini ispatlamış oluyor zaten. kızda pisliğin teki iğrenç resmen onlarda yalancılar.. brazilya dizisi gibiler. biri kocasını aldatır ,diğerini sevgilisini aldatır bune ya...gerçekten de bi anlık boşluğuma geldii tatlıım.

kinderr,
haklısın canım öyle iyi tavırları vardı ki insanın innanası gelmiyor. bütün bunların yaşanmasına.. hatta ilk tanıştığımda da burda konu açmıştım bu konuyla alakalı. internetten biriyle sevgili olmak gibi derdim olmadığımdan belki de. sırf ders konu. v.s gibi şeylerde bana aşırı yardımcı oluyordu.. korumacı bir tavrı vardı hep.. bu şekilde kandım işte...şimdi çok kızıyorum kendime. enerjimi aldı bitirdi resmen. halsiz halsiz kalktım bu sabah yine..

tomvejerry,
nesine şaşırdın bu kadar güzelim, aşk hikayelerimiz/ dertlerimiz konu başlığındasın.. burda türlü türlü hikayeler okuduk.yalanlar dolanlar.. e buna mı şaşırdın şimdi sen. yada benim konuyu açmama mı. içimden geçenleri yazma özgürlüğüm var dimi.. o kadar şeyi okumuşsun o kadar iğrençlikler olmuş, ben o senin okuduklarını yaşamışım..şaşıra şaşıra konuyu açmama mı şaşırdın yani..

plasticwoman,
canım bu internet olayı dediğim gibi tamamen tesadüf oldu.. zaten dopru düzgün işim olmadıkça nete bile girmem. çoğunluklada mertle telefonda konuşurduk.. ama o vaktinin büyük çoğunluğunu nette geçirirdi.. iş yeri çıkışında hopp nete.. hatta bu konu yüzünden çok kızmışlığım var. ben size kötü olan yaşadıklarımı anlattım tabii.. nasıl güvendin diye şaşırmakta çok haklısınız.. 4 günden öncesi güzel olan yanları anlatsaydım.. belki de çok iyi çocuk diyecektiniz. çünkü gerçekten haddinde fazla bana yardımcı oldu. artıık annem bile bu nasıl bir çocuk ne kadar iyi bir insan diyip duruyordu.. evet yanıldık .gerçekten de internetten kimseye güvenmemek lazımmış

Menesa,

:KK1: tatlım haklısın , ayrıntısıyla anlatmak durumunda kaldım.. sevgilim beni aldattı ne yapıyım desem , bu beni tatmin etmezdi.. heleki bu kadar sinir olmuşum. bende yüzeysel geçmeden ayrıntıya girip isim belirtttim 3 isim var :KK34:

zehiir,
Canım ben o beddua falan o gün sinirden mesajla yazdım zaten ona. çok mesaj attım .. bir sürü şey pisliksiniz, iğrençsiniz falan diye. o da hep yapmadım etmedim diye cevaplar attı. ama şuan pişmanım mesela.. keşke. ne haliniz varsa görün diyip direkt silseymişim. hiç onları yazmasaymışım diyorum.. o kadar şeyi yazıp yollamam. çok üzüldüğümü görmesine kanıt oldu.. sabah düşündüm kalkınca.. sanırım benim en güzel intikamım birdaha onu aramamak olacak, engellemiyceğimde. zaten sildim. bence en güzeli tepkisizlik ,ilgisizlik.. bilmiyorum olaki birgün o yazarmı bana.. ama öyle bir durum olursada yazdığı hiçbirşeye cevap atmamak ona en güzel cevap olur.bu sefer de o hazmedemiyecek çünkü okuyor da bana neden cevap atmıyor diye.. diymi ama..

Son düzenleme:
Konuyu acmana degil, sanal bi sevgilicilik oyununu bu kadar onemsemene sasirdim. Yasadiklarina sasirdim. Sayet ortada ne ask, ne sevgili, ne de bir iliski yok. Bir adam sizi parmaginda donduruyor sadece. Sevgili demek insana en yakin olan demektir. Siz bu adam hakkinda ne biliyorsunuz ki? Ne dese inanmissiniz. O kizlari arkadas olarak tutup sizi silmesini bile kabul etmissiniz ki bunu yaparken onun sevgilisi oldugunuzu dusunuyormussunuz. Yok boyle birsey. AMA yine de diyelim ki, evet sevgilisisiniz. Hayatiniza almak istediginiz erkekten size vermesini beklediginiz deger bu mu? Kci kirik forumda tanistigi kizlarla muhabbet edecek diye sizi silmesi mi hak ettiginizi dusundugunuz saygi ve deger?

Yasinizin kucuk olmasini umdum cunku olgun bir kadin olarak bu icinde bulundugunuz durumu duygusal bir iliski zannediyorsaniz yaniliyorsunuz. Sevgililik ve iliski boyle olmaz.

Pardon :KK1: Ne dese inanmışsını nerden çıkarıyorsun sen? hangi kelimemde ona inandım yazıyor ki, aksine mertin yalan söylediğini düşündüğümü yazdım. bence düzgün oku yazdıklarımı....+ o kızları arkadaş olarak tutup sizi silmesini kabul etmişsiniz yazmışsın burdada hatan var cicim zaten bu hareketini kabul etmediğimden öfkelenip.. çok sinirliyip intikam almak istiyorum diye bu konuyu açtım hayatım :KK14:

Son düzenleme:
X