Kizlar cok kötüyüm orasi acildi tutmadi

Ben senin gittiğin doktora gitmeyi düşünüyordum eğer tutmadıysa çok üzülürüm şuan
Belki normal hali böyle olması gerekiyor ya doktor tuttu dediyse bilemedim bi danış bakalım
Zaten gideceğim su kara rina durumları kalksin ilk isim o

Turgut bey mi ilk defa duydum adını o doktor hangi şehirde ki
Kız ne Turgutu benim kafa gitmiş Turgay bey diycektim İstanbul'a asistanıyla görüştük şubat ayında ama ben son anda vazgeçtim ama artık kesin gidicem ertele ertele nereye kadar
Gidiyim kurtulayım kafam rahat olsun en azından

Ay bende yeni bi doktor çıktı piyasaya bende ona gitmeyi planlıyorum artık başka doktora gidenler çoğunlukla hüsran sonu bende anlamadım bi türlü bide eski adı şişlimedti şimdi intermed orasıda uzun zamandır bu işi yaptıklarını olumlu dönütler aldıklarını iddia ediyorlar ama

Bilmiyorum ben en çok Turgay beyin yorumlarını okudum ve bana güven de verdi açıkçası sertifikalı olması vs. Ama sonucu da burda bütün konulara yazarım muhtemelen

Konu sahibi başka doktora gitmiş canım ben Turgut beye gitmeyi düşünüyorum bakalım
Turgut bey mi turgay bey mi Turgut beyin soy adı nedir canım benim
Şişli med gittiniz mi yaptırdınız mi?

Turgut bey mi turgay bey mi Turgut beyin soy adı nedir canım benim

Şişli med gittiniz mi yaptırdınız mi?
Yok ben daha işlem olmadım bi ara aklımda şişlimed vardı ama sürü psikolojisi işte Turgay’a gitmek üzereyken yollar kapandı bilmiyorum bi türlü doktor netleşmiyor

Yok ben daha işlem olmadım bi ara aklımda şişlimed vardı ama sürü psikolojisi işte Turgay’a gitmek üzereyken yollar kapandı bilmiyorum bi türlü doktor netleşmiyor
Bende oyle sisli medle ilgili cok fazla bilgi yok sitesinde hangi doktor kim nedir bilemiyorum ,turgay beyin adini cok duydum yaptiran var mi tuttu mu bilemiyorum ki

Bende oyle sisli medle ilgili cok fazla bilgi yok sitesinde hangi doktor kim nedir bilemiyorum ,turgay beyin adini cok duydum yaptiran var mi tuttu mu bilemiyorum ki
Şişlimedde Şükrü sanus diye bi doktor var burdan bi kız resim atmıştı bana tutmuş ama işte herkes Turgay’a gidince kafası karışıyor insanın

Şişlimedde Şükrü sanus diye bi doktor var burdan bi kız resim atmıştı bana tutmuş ama işte herkes Turgay’a gidince kafası karışıyor insanın
Siz ne zaman yaptırmayı planlıyorsunuz, genel anestezi mi yoksa lokal mi yapılmış sisli medde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…