Kızlar çok korkuyorum :(((

bebisim09

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
1.280
11
MRB KIZLAR VAJİNAMDA SADECE SAĞ KISIMDA ÇOK ŞİDDETLİ AĞRI OLUYOR, YERE OTURDUĞUMDA VEYA YATTIĞIMDA KALKMAK İSTEDİĞİMDE ACAYİP SANCI YAPIYOR, ÇOK ALT KISIMDA DEĞİL AMA BİRAZ ÜST KISIMDA RESMEN KEMİĞİ AĞRIYOR :KK43:( VE KARNIMDA GENELDE SANCILI GAZ SANCISI DEĞİL BİLİYORUM senağlama ARADA GİRİYO ÇÜNKÜ.
BEBEKTE AŞAĞIYA İNMİŞ AYNAYA BİLE BAKINCA BELLİ OLUYOR YUKARIDA OLMADIĞIsenağlama
ÇOK KORKUYORUM ERKEN DOĞUM OLACAK DİYE BASKI YAPIYOR BİLİYORUM VAJİNAYAsenağlama YARIN NST YE GİRİCEM BAKALIM ORDA ÇIKACAKMI SANCILARIM:çok üzgünüm:
DRUMADA SÖYLİCEM BAKALIM NEDENMİŞ MUAYENE EDER BELKİ HAZIRLIKLI GİTMEM LAZIM
SİZDEDE VARMI BU TARZ AĞRI, SANCI YOKSA Bİ TEK BENDEMİ YAAAAsenağlama

canım korkma bendede senin anlattığına yakın ağrılar var mesela yataktan kalkarken bile bir ayağımı yere attımmı yani bacaklarım açıldığında sağdan sola dönerken o kadar ağrım oluyor ki.bacaklarımı yapıştırıyorum birbirine hareket edemiyorum resmen.sanırım bebek aşağı indiği için bu ağrılar var.sonuçta doğuma az kaldı annemin dediğine göre bunlar gün sancıları imiş..

canım sürekli mi devam ediyo ara aramı benim sancım falan yok ama kendini yormuş üşütmüş olabilir misin doktorunu ara eğer bu sancınsa geç kalma yarını bekleme allah korusun son ayımızdayız bi doktoruna danış

Benimde aynı ağrılardan var, son zamanlarda çoğaldı.Ama yorulduğumda ya da çok ayakta kaldığımda ve yatakta dönerken oluyor.Hatta geeleri yarım saatte bir uyanıp yön değiştiriyorum.Çünkü kaburgalarım batıyor ,sağa yatsam da sola yatsam da aynı.Gece olunca geriliyorum artık.Sen doktoruna da sor başka birşey olmasın.Benimkisi için drum normal dedi.

önemli olan sancıların sıklığı ama bebekte aşağıya indi diyorsun benimde ağrılarım var ama hala midemin olduğu yer top gibi henüz inme falan yok nst ye girince anlaşılır dr.unda anlar nasılsa geçmiş olsun inşallah kötü bişey yoktur canım

canım geçmiş olsun
drdan gelir gelmez haber ver bize
inş. önemli bişey değildir

canım geçmiş olsun benimde son bir haftadır acayip karnım ağrıyor sanki adet olmuşum ilk günü sancısını çekiyorum gibi doktora söylediğimde vücut kendini doğuma hazırlıyor dedi.benimde bebeğpim ters döndü ve çok aşağıda.yatttığımda sağıma soluma çok zor dönüyorum.bunların hepsini atlatıcaz.korkma.doktordan gelince bizede sonucu haberdar et.

cvplarınız için çok teşekkür ederim kızlar, 4 te randevum 2 saat kaldı gitmeme inşallah bi sorun yoktur bütün gece uyumadım, sağa dön sola dön, wc ye git,su iç tekrar uyumaya çalış sabahı ettim eşimde kızdı bugünde sabahı yaptırdın bize diye :KK43:((
dr dan gelince yazıcam sizde dikkat edin kendinize..

canım nerdesin daha bişiy yazmamışın,iyisiniz umarım hadi haberini bekliyoruz

kızlar dün drdaydım 7 de çıktım ordan eve gel yemek falan 9 oldu eşimde marmaristeydi yalnız gittim
havada buz gibiydi titreye titreye öldüm :KK43:( 25 dk nstdeydim kalp atışları çok güzel çıktı, ama sancılarım bazen %50 ye kadar çıkıyor bol bol dinlenmeye çalış dedi dr..
alt kısımdaki ağrıyada bebek yerleşmiş kanala ağrılar çok normal dedi..
2-3 hafta daha dayansa bari bizim kız :KK43:(( geceleri uykusuzluk bıktırdı beni söyledim dra artık son haftalar bebekte çok hareketli korkma dedi :KK43:
inşallah bi sorun çıkmaz kızlar dua edin ne olur

ve 10 gün sonraya bi daha çağırdı muayene için tabi tekrar nst ye bakıcakmış hayırlısı olsun diyorum artık geliceksede gelsin bizim minnoş kapımız açık sonuna kadar :))

senin cadı sıkılmış içerde desene gelecekse de sağlıcakla gelsin canım kilosuna baktı mı doktorun ne kadar olmuş aceleci cadı???

31+6 iken tam 2 kg idi şimdi ne kadar oldu bilmiyorum canım sadece nstye girdim 10 gün sonrada ultrasonla bakıcakmış muayene edecekmiş bakalım ne kadar olcak o zaman..

:1shok: nassssssııı yanee :1shok: bebeğin heran doğabilirmişmişmi :1shok: kanala da yerleşmiş cimcime :emir_bebek: ayy ne güzel ya bu zamana kadar gelebildik.allahım saglıklısını hayırlısını versin cümlemize kaydirigubbakcemile5

hadi haıyrlısı canım bikaç hafta daha sabreder inşşallah kızın ayy ben şimdi heyecanlanmaya başladım daha hastane ayarlamadım doğum çantam bile hazır değil ya bizimkide erken gelirse

X