kızlar çok hasatım lütfen bi bakın

byrose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
228
2
son 1 aydır nabzım normalin 20-30 daha yuksek (80 iken 110 gibi) ve sürekli midem hafiften bulanıyor.
bu hafta regl oldum pst. günü. regl başlandıgından beri ağzıma bişi koyamıyorum su bile içşem kusasım geliyo.
hele etli yemek ögrmeyeyim..:KK43:
salı günü reglimden büyük pelteler geldi çok korktum. hemen druma gittim. o da iç ultrasonla baktı. düşük felan olsa rahim için böyle olmaazdı felan dedi. kanama azaltıcı hap verdi. içtim kanamam azaldı.
ama halen midem çok kötü. napacagımı şaşırdım. :KK25:acama yeni hamilelik olsaydı dr. iç ultrasonda fark edermi yoksa kandamı baktırayım. napacagımı şaşırdım. lütfen bi fikir verin:KK50::44::26:

çarpıntı iştahsızlık bulantı halsizlik bunlar hipertiroidi ye de benziyor. kanda çıkmayacak kadar erken bir gebelikte bu kadar şiddetli belirtiler olmaz.bir dahiliye doktoruna görünmenizi öneririm.

çarpıntı iştahsızlık bulantı halsizlik bunlar hipertiroidi ye de benziyor. kanda çıkmayacak kadar erken bir gebelikte bu kadar şiddetli belirtiler olmaz.bir dahiliye doktoruna görünmenizi öneririm.

greenmoon cevabın için saol. dahliyeye gidecegim tavsiyen için tşk ederim. yalnız ben kanda gebelik baktırmadım daha sence baktırayım mı
doktor ultrasonda bakmıştı. kist var mı diye cnm

greenmoon cevabın için saol. dahliyeye gidecegim tavsiyen için tşk ederim. yalnız ben kanda gebelik baktırmadım daha sence baktırayım mı
doktor ultrasonda bakmıştı. kist var mı diye cnm

önemli değil canım, adet olduysan belirgin kanaman olduysa büyük ihtimalle hamile değilsindir ama için rahat etsin, dr diğer testlerin yanında b hcg de baksın,

X