kızlar çok acil lütfen yardım edin

N&A

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2007
466
0
35
kızlar oncelıkle sınırlarım cok bozuk su an szıle bısy paylasmak ıstıorum ama nasıl baslıcamı bılmıorum facebook tan acılan adresler kapatılıomu yoksa acılan hesap kapanmıo mu sewgılım yanlıslıkla uye oldugunu falan soledı ıkı gun onece ama kapatmaya calısıcam dedı email adresını gırıorum we hep kullandıgı sıfreyı ama yok bısey cıkmıo hesabı kapatmıs olabılırmı yoksa sıfresını mı değiştirdi benım bılmedıgım bıseymı

cok sınırlerım bozuldu basta .ewet kapatmıs kızlar cok saolun

İkisi de olabilir. Yani kapatmış da olabilir, şifre değiştirmiş de.
Ama neden buna takıldınız ki. Facebook kötü bir yer değil. Ben de üyeyim, eşim de, kardeşim de, bütün arkadaşlarım da ve hatta annem de...
Bu kadar sıkboğaz etmek doğru mu? Ve bunun nedeni facebooku farklı amaçlarla kullanalbilir türünden bir güvensizlik ise bu ilişki yolunda mı?

ooff bu sitedeki kaçıncı facebook vakası
ne var şu facede anlamadım gitti
ben de bir face mağduru olarak
ah bu erkeklerr demek istiyorum:eek:klava::eek:klava:

sen şifreyi girdiğin zaman açılmayıp dondurulmuştur az sonra mailinize bilgi gelecek diyo
size onu demediyse
bence şifresini değiştirmiş

gecen benım erkek arkadasıma da kızın bırı maıl atmıs tanısmaya deger dıye sınır oldum yaa yuzsuz sıfreyı bılıyorum bende ara ara bakıyorum bızımkıde bu ne sacma sey tanımadıgınız adamı nıye eklıyosunuz yazmıs belkıde benen korktugu ıcındırhihoyyyt sevmıyorum su facebooku ben kapatamadım ya nasıl kapanıyor ?hesap dondur yapabıldı sadece:çok üzgünüm:

1. oraya yanlışlıkla üye olunmaz. profil falan dolduruluyor.
2. nedir bu eşlere-sevgililere yada kendinize güvensizlik?? yapacak olan insanın içinde varsa sanal da da yapar geçekte de yapar. yeni bir mail adresi ve şifre alır tekrar üye olur. bunu hesap dondurtmakla, kapattırmakla fala da engelleyemezsiniz.....

bende facebokk magduruyum evlenmeği düşündüğüm adamın facebook ta sapık sapık gruplara üye olduğunu öğrendiğimanda bitirdim hayran olduklarını bir görseniz

yaa şu facebook u yapanı varya.. benimde sevgilimin facebookta üyeliği varmış bi gün ben bi kontrol edeyim bakiim dedim bide baktım fotosunu görünce şok oldum sinirden öldüm meğer profili varmış bana bişicik söylemedi sonra ayrılmıştım o gece ondan sırf bu sebepten dolayı. sonra hemen geldi benim bulunduğum ile öğrenciydim o zaman başka ildeydim. neyse sonra affettim onu profili hala duruyo ama başkasının görmesine kapalı sadece ordan arkadaşlarıyla mesajlaşmak için

Arkadaşlar msn'i face'yi takmayın fazla kafanıza. Yapacak olan adam her halde ve her koşulda yapacağını yapar. Hesabımı kapattım der başka bir isimle gene yapar. Önemli olan insanın içinin temiz olmasıdır.

teknoloji ilerlerken insanlar da kendini şaşırıyor,adam gibi faydalnamk yerine hovardalık ,çapkınlık kapıları ardına kadar acıldı...
bu arada bende sinir oluyorum..tanımadığım kişilerden msj geliyo erkeklerden tabii...evliyim yazıyor 2 soyad var millet şaşırmış, bende yabancıların görmesini engellemek istiyorum ama beceremiyorum,bu tür msjlar almamak için ne yapıyorsunuz ?

güzelim bende bir ara bıkmıştım hiç cevap vermediğim halde ısrarla yazıyorlardı ben de sonunda dayanamayıp erkek gibi cevap verdim.sende bayan olduğunu belli etmeden konuşarak mesaj atmalarını engelle...kaydirigubbakcemile3
aradıklarını bulamayınca vazgeçerler.istediğin kadar engelle okadar alışmışlarki engelleme ne rağmen arkadaşınla konuşurken konuşmanın içine giriyorlar.bide bu yöntemi dene bakalım :eek:klava:

gecen benım erkek arkadasıma da kızın bırı maıl atmıs tanısmaya deger dıye sınır oldum yaa yuzsuz sıfreyı bılıyorum bende ara ara bakıyorum bızımkıde bu ne sacma sey tanımadıgınız adamı nıye eklıyosunuz yazmıs belkıde benen korktugu ıcındırhihoyyyt sevmıyorum su facebooku ben kapatamadım ya nasıl kapanıyor ?hesap dondur yapabıldı sadece:çok üzgünüm:

canım yıne senın erkek arkadasın ıyı davranmıs tabıkı ıcınde korku da olabılır

ben facebookun kötü birşey olduğunu düşünmüyorum.
uzun bir zamandır kullanıyorum.
birçok arkadaşım war.
hatta birçok erkek arkadaşım da.
eşim facebook kullanmıyor çok fazla wakti olmadığı için we tarzı olmadığı için
ama benim kullandığımı biliyor.
200 den fazla arkadaşımın ekli olduğunu da.
böyle şeyler sorun değil bence.
böyle şeyler ilişkinin kalitesinin,aşkın boyutunun ws kriteri değil,
göstergesi değil..
özgür bırakın..
yine de sizinleyse gönlü,zaten hep sizindi..
ha özgür kalınca yoldan çıktıysa,
zaten hiç sizin olmamıştı..
ayrıca ne ben eşimin msn, mail ws şifresini biliyorum,ne de o benimkini.
birimiz dışarıdaysak we o an mailler içinden bir bilgi ws bakılması gerekiyorsa,
birbirimize söyleriz,bilgisayar başında olan ,diğerinin şifresini sorar,gerekli bilgiyi söyler,sonra da unutur şifreyi ya da sonra da açıp bakmayız..
ben bunu bikaç kere yaşadım,eşimden ben adliyedeyken mailime bakıp ordan bir numarayı bana söylemesini istedim.mail kutumda farklı isimlerden,özellikle erkek isimlerinden(müwekkillerimden ya da arkadaşlarımdan) okunmamış mailler olmasına rağmen merak edip okumamış.
sonra konusu açıldı ben izah ettim.
sonuçta teknolojinin nimetlerinden faydalanmak lazım..

ben facebookun kötü birşey olduğunu düşünmüyorum.
uzun bir zamandır kullanıyorum.
birçok arkadaşım war.
hatta birçok erkek arkadaşım da.
eşim facebook kullanmıyor çok fazla wakti olmadığı için we tarzı olmadığı için
ama benim kullandığımı biliyor.
200 den fazla arkadaşımın ekli olduğunu da.
böyle şeyler sorun değil bence.
böyle şeyler ilişkinin kalitesinin,aşkın boyutunun ws kriteri değil,
göstergesi değil..
özgür bırakın..
yine de sizinleyse gönlü,zaten hep sizindi..
ha özgür kalınca yoldan çıktıysa,
zaten hiç sizin olmamıştı..
ayrıca ne ben eşimin msn, mail ws şifresini biliyorum,ne de o benimkini.
birimiz dışarıdaysak we o an mailler içinden bir bilgi ws bakılması gerekiyorsa,
birbirimize söyleriz,bilgisayar başında olan ,diğerinin şifresini sorar,gerekli bilgiyi söyler,sonra da unutur şifreyi ya da sonra da açıp bakmayız..
ben bunu bikaç kere yaşadım,eşimden ben adliyedeyken mailime bakıp ordan bir numarayı bana söylemesini istedim.mail kutumda farklı isimlerden,özellikle erkek isimlerinden(müwekkillerimden ya da arkadaşlarımdan) okunmamış mailler olmasına rağmen merak edip okumamış.
sonra konusu açıldı ben izah ettim.
sonuçta teknolojinin nimetlerinden faydalanmak lazım..

hayran kaldım birbirinize olan güveninize bende hep böyle bir ilişkim olsun istiyorum gerçi öyle ama arada benim densizliklerim oluyo bende yukarda yazdığım gibi baştan ayrıldım sonra ne kadar saçma bişey yaptığımın farkına vardım ona çok güveniyorum sizin dediğiniz gibi düşünüyorum bende zaten o beni istemese başkasını istese başkasıyla birlikte olurdu ama 4 yıldır benimle birlikte güven çok güzel bişey karşılıklı olunca:asigim:

kısıtlamalar,yasaklar hep cazip gelir çünkü insanlara..
bu insanın doğasında war..
ben çok rahat bir ailede,çok rahat büyüdüm..
eşim de bunu iyi bilir.
we aslında mizacında çok 'large' bi adam olmamasına rağmen hiç kısıtlamaz beni..
çünkü aramızda 10 yaş war,çünkü benim nasıl büyüdüğümü biliyor,
sıkıya gelemeyeceğimi biliyor..olgun we kontrollü yaklaşıyor..
asla ondan birşey için izin istemem,o da benden.
zaten her ikimiz de olgun bireyleriz.
bir ilişkide nasıl dawranılması gerektiğini bilecek kadar.
bizde izin almalar yok,ricalar war,ya da fikir sormalar..
yasaklar asla yok.
medeni insanlar yasak koymaz zaten..
ben çok rahat bir kadınım.erkek arkadaşlarım da war,
geç wakitlere kadar yeri gelir kadın kadına yemeğe de çıkarız,
alışwerişe de..
ama eşim benim gözümde hep bambaşkadır.hep çok kalitelidir.
insan baskı altında olmayınca,hür iradesiyle sadakate inanıp ilşki sürdürdükçe hem daha mutlu oluyor hem de daha mutlu ediyor..
ne ben ne de eşim özgürlüğün zararını hiç görmedik.
bu açıdan diyorum face,msn ws kötü şeyler değil..
kullanmayı bilene..KENDİNİ BİLENE..

bende facebokk magduruyum evlenmeği düşündüğüm adamın facebook ta sapık sapık gruplara üye olduğunu öğrendiğimanda bitirdim hayran olduklarını bir görseniz

:1shok::1shok::1shok::1shok:

çok geçmiş olsun.. bence facebook seni mağdur etmemiş hayatını kurtarmışşşşşşşşşşş

kızlar bız sorunu cozduk yazdıklarınız ıcın hepınıze tesekur edrıorum bazı arkadaslar takılmayın falan demıs bazılarıda madur oldugunu solemıs son anda ewlencekken sevgılısının facebookta sapıkca gruplara uye oldugunu soleyen arkadasta war (bole grupların olup olmadıgını ben bılmıorum sadece burda yazan kızların dedıklerını yazıorum) bole bi durum soz konusu ıken bu konuya nasıl takınılmasın ewet kotu bı sıte olmaya bılır bazı arkadaslara gore ama sıteyı amacından cıkaran cok fazla ınsan oldugunu dusunuorum ben

X