kizlar cok acil bi bakarmisiniz..?

cilekk

Kücük adamIna asIk..
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2007
6.895
21
kizlar merhaba..bu sorunmu bilmiyorum ama kendi kendime panik oldum ..

3 gündür bebegim hep sag tarafimda yatiyor..cünkü sag tarafim daha belirgin

ve tekmelerinide soldan hissediyorum yada tam göbegimin ortasindan..

kontrolümede iki hafta var daha..

bisiy yoktur dimi,yani bu bi sorun olusturmaz insl...netten bakiyorum

öyle detayli bisiyde yazmiyor...ama bebegin vuruslarini takip ediyorum gayet iyi..

sizlerdede oluyormu böyle?yoksa ben abartiyormuyum?

korkmana gerek yok canım erkek bebekler genelde anne karnında sağda yatarlarmış benim oğluşumda hep sağdaydı korkmana gerek yok eğer çok takıyosan dr telefon aç sor görüceksinki sorun yok diyecek dr

korkmana gerek yok canım erkek bebekler genelde anne karnında sağda yatarlarmış benim oğluşumda hep sağdaydı korkmana gerek yok eğer çok takıyosan dr telefon aç sor görüceksinki sorun yok diyecek dr

tsk,ederim canim..zaten tekme atmasa yada kipirdamasa daha bir panik olucam

ama neyseki durmadan vuruyor yineden tsk,ederim ilgine..

kıs başka derdinmi yok senin..orda rahat ediyodur benimde hep solumda solumu tekmeliyo bide şeyimidaha hiç sağdan yada göbüşün ortasından bi tekme yemedimm..oynamasssa sorun vardır hayatım bebek oynuyosa rahat olll..a.s.

aman ne bileyim destina kafama takildi iste..kafasi sagda ayaklari solda hep

habire soldan yada ortadan vuruyor..daha sagdan hic vurmadi..icim rahatladi smdi

insl.yoktur bir sorun..allahtan sürekli oynuyor yoksa cok panik yapicaktim..

valla bebekler isteidkleri yerde yatıyorlar öyle genellemele ryok onlar boş hurafeler benim kızım 9 ay hep sag tarafımdaydı korkma nedne bu kadar endişeleniyorsun oynadıgına göre bir şey yoktur rahat ol sev onu sen sakin olmazsan oda sakin olmaz oldu mu canım yerimseniben

tsk,ler kizlar..aradim bugün doktoru adam biraz güldü sanki :)

bosuna endise ediyorsun bu cok normal dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…