kızlar çıldırcam yardımmmmm

aytixsxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
47
1
43
selam kızlar 2 gündür adet belirtileri yaşıyorum dün sabah adet olmam gerekliydi belim karnım ağrıyor ped koydum ilk defa koyu kahverengi 2 veya 3 damla akıntı olmuş halen hiç bir şey yok daha önce hiç kahverengi akıntım olmamıştı hamişmiyim acaba çok istiyorum inşallah hamişimdir böyle birşey yaşayıpta hamiş kalan varmı lütfen yarını bekleyemiycem adet olmak istemiyorum

idrar yolları enfeksiyonu olabilir cnm moralini bozmak istemem ama doktoruna sor istersen

bende 1 hafta adet olucam gibi sancı çektim sonra kardeşimin ısrarı üzerine eczaneden test aldım ama adet olucam diye hemen yapmadım sonra öylesine yaptımki çift çizgi çıktı hiç beklemiyoduk hatta düşünmüyoduk inanmadık ertesi gün kan tahlili yaptırdım ve gerçektende hamileyim şu an 10. haftamdayım. sana diyeceğim eczanden bir test alıp yapabilirsin çoğu kimse güvenmiyo ama benim tanıdığım herkes doğru sonuç aldı hatta kardeşim adetinin ilk günü yaptı sonuç şimdi çok güzel bir kızı var umarım allahta senin gönlüne göre verir

selam kızlar 2 gündür adet belirtileri yaşıyorum dün sabah adet olmam gerekliydi belim karnım ağrıyor ped koydum ilk defa koyu kahverengi 2 veya 3 damla akıntı olmuş halen hiç bir şey yok daha önce hiç kahverengi akıntım olmamıştı hamişmiyim acaba çok istiyorum inşallah hamişimdir böyle birşey yaşayıpta hamiş kalan varmı lütfen yarını bekleyemiycem adet olmak istemiyorum

cnm ben yaşamadım ama yaşayanları takip ediyorum da hamilelik belirtileri adetnmiş gibi kasıklarda ve belde ağrı göğüste sızlama ve renginde koyulaşma ve kahverengi akıntı olabiliyor tabii ümit vermek istemem ama sen bence 4 saat boyunca idrarını yapmadan bir tset yap çünkü yenilerde 4 saat idrarı tutuman gerekli dene derim ama inşallah hamişsindir ALLAH nasip etmiştir bu ay sana hayırlısı olsun arkadaşım:1hug:

canım benim nasılsın çok teşekkür ederim cevabın için allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

X