kızlar çıldıracam :(

mysweetbaby

sabrın sonu selamet
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2009
320
172
adet gecikmemin 9.günü de bitti kızlar 4 tane idrar testi yaptım negatif çıktı dün akşam özel bir hastanede kan testi yaptırdım 0,100 yani o da negatif çıktı ama bende hala hiçbir adet belirtisi yok az önce internette biraz araştırdım 0,100 çıkıp daha sonra değeri yükselen hamile olan birsürü insan varmış onu görünce bir tuhaf oldum bu neyin nesi şimdi ya ben ne yapayım sizce? :sinifsinif:

canım işallah hamilesindir ama adet gecikmesi psikolojikte olabilir strestende olabilir genelde öyle kafayı takınca gecikebiliyor ama yinede bi kaç gün sonra bi daha kan testi yaptır belki yükselir işallah bebeğin gelmiştir sana :emir_bebek:

cnm bence de biraz sabretme zamanı :KK43: ama umarım sabrın sonunda çok mutlu bi haber verirsin bie :) biraz bekle bakalım daha sonra tekrar kan testi yaptır derim ben de.....

bence canım gıt bıde devlet hastanelerınde yaptır benım arkadaslarım ozelde yaptırmıslar negatıf cıkmıs ama devlete gıdıpte pozıtıf cıkan cok ona gore allh kakında hayırlısını versın

benım 16gun sonra geldı adetım testler negatıfdı
senınde negatıfse bıkac gun sonra gelecektır adetın

adet gecikmemin 9.günü de bitti kızlar 4 tane idrar testi yaptım negatif çıktı dün akşam özel bir hastanede kan testi yaptırdım 0,100 yani o da negatif çıktı ama bende hala hiçbir adet belirtisi yok az önce internette biraz araştırdım 0,100 çıkıp daha sonra değeri yükselen hamile olan birsürü insan varmış onu görünce bir tuhaf oldum bu neyin nesi şimdi ya ben ne yapayım sizce? :sinifsinif:

Canım!Bahsettiğin şey çok nadir olan bişey;artı muhtemelen bu kişileri regl tarihi gelmeden önce test yaptırmış kişiler oluşturuyordurçOysa sen 9 gün geçmiş diyorsun;eğer hamile olsan mutlaka BHcg değerin yükselirdi.Bence kendini heveslendirip reglini psikolojik olarak daha da geciktirme.

Üzgünüm,sana güzel şeyler söylemek isterdim ancak mümkün değil. :bbo:

bende 20gün gecikmişti 0,25 negatif çıkmıştı yükselmez b hcg ama istersen devlet hastanesinde yaptır birdaha burda çok okudum yanlışlık olabiliyormuş ben 25gün olunca doktora gitmiştim söktürücü verdi öyle oldum regl geçmiş olsun

sağolun kızlar hafta sonu doktordan randevu alacam gelişmeleri yazarım dediğiniz gibi hayırlısı olur inşallah :KK43:

az önce bir test daha yaptım ve silik de olsa ikinci çizgiyi gördüm kızlar yine de çok sevinemedim hayal kırıklığına uğrama korkusundan ama heyecanlandım çok yarın devlet hastanesinde kan tahlili yaptırcam dua edin lütfen :KK43:

dualarım seninle ve isteyen herkesle...

hadi bakalım inş geç döllenmedir canım , ALLAH hayırlısını versin...

mysweetbaby bugün test yaptıracağını yazmışsın merak ettim sonucunu ne çıktı? benimde ayın 8 inde regl olmam gerekiyodu ama hala gelen giden yok akıntıdan başka hiçbişeyimde yok dün test yaptım negatif bende pazartesiye kadar bekleyip kan testi yaptırmayı düşünüyorum seninle aynı durumdayız inşallah hamilesindir de banada umut verirsin.

evet canım 2 gün önce evde idrar testi yaptım kıpkırmızı ikinci çizgi çıktı silik falan değil sevinçten delirdim anlatamam o duyguyu o gece hamileyim kesin dedim ve eşim de çok tuhaf oldu ertesi gün yani dün başka bir özel hastanede kan testi yaptırmaya karar verdik eşimle ama ben ona süpriz olsun diye o eve gelmeden gittim yaptırdım sonucu almaya giderken düşündüklerimi hayal edemezsiniz sonuç kağıdına bir bebek eşyası alıp sarmayı hediye paketi şeklinde eşime vermeyi düşündüm ve hastaneye vardım sonuç 0.01 hemşire yüzüme bile bakmadı sanırım o da üzüldü ve kekeleyerek yani bu negatif mı dedim evet dedi inanın eve nasıl geldiğimi hiç hatırlamıyorum çok ağladım tam o anda eşim aradı hissetmiş gibi o da çok üzüldü ama olmadığına değil benim ağladığıma :KK43: bu arada hala adet olmadım idrar testim kıpkırmızı iki çizgiyle odanın başköşesinde duruyor doktora gitmekten korkuyorum biraz daha bekleyecem içimde hala bir umut var 12 gün hiç gecikmedim ben Allahım hayırlısını versin gelişmeleri buraya yazacam sevgiler...

canım ben akşam regl oldum malesef:KK43: ama inşallah sen hamilesindir özel hastaneler yanılabiliyo diyolar devlet hastanesine gitmicekmiydin sen? gitmediysen pazartesi git hemen hadi hayırlısı...

evet canım 2 gün önce evde idrar testi yaptım kıpkırmızı ikinci çizgi çıktı silik falan değil sevinçten delirdim anlatamam o duyguyu o gece hamileyim kesin dedim ve eşim de çok tuhaf oldu ertesi gün yani dün başka bir özel hastanede kan testi yaptırmaya karar verdik eşimle ama ben ona süpriz olsun diye o eve gelmeden gittim yaptırdım sonucu almaya giderken düşündüklerimi hayal edemezsiniz sonuç kağıdına bir bebek eşyası alıp sarmayı hediye paketi şeklinde eşime vermeyi düşündüm ve hastaneye vardım sonuç 0.01 hemşire yüzüme bile bakmadı sanırım o da üzüldü ve kekeleyerek yani bu negatif mı dedim evet dedi inanın eve nasıl geldiğimi hiç hatırlamıyorum çok ağladım tam o anda eşim aradı hissetmiş gibi o da çok üzüldü ama olmadığına değil benim ağladığıma :KK43: bu arada hala adet olmadım idrar testim kıpkırmızı iki çizgiyle odanın başköşesinde duruyor doktora gitmekten korkuyorum biraz daha bekleyecem içimde hala bir umut var 12 gün hiç gecikmedim ben Allahım hayırlısını versin gelişmeleri buraya yazacam sevgiler...

Şekerim sanırım kimyasal gebelik yaşamışsın... yada kullandığın idrar testi arızalıydı... Hayırlısı olsun canım... Üzme kendini sakın hemen regl olup yeni yumurtlama dönemini değerlendirirsin.

canım ben akşam regl oldum malesef:KK43: ama inşallah sen hamilesindir özel hastaneler yanılabiliyo diyolar devlet hastanesine gitmicekmiydin sen? gitmediysen pazartesi git hemen hadi hayırlısı...

EZELcim bizim topic'e bakmadım burada gördüm seni. Kırmızılar gelmişşş... Olsun.. Önümüzdeki ay inşallah hayırlara vesile olur.

Canım, hiç üzülmene gerek yok.Geçen ay aynı şeyi bende yaşadım.Reglim gecikti, nerdeyse hamilelk belirtilerinin tümü vardı.Bir süre sonra regl olunca çok üzüldüm.Bir sürü test alıp yapmıştım geçen ay.Bu ay 1 tane bile test almadım kafama takmıyorum hiç.Farklı şeylerle ilgleniyorum.Hamilelk başlığına bile çok nadir girdim bu ay.Sürekli aklımda olmasın diye.ınsan okuduklarından psikolojik olarak etkileniyo.Bi bakıyosun aaa bu belirti bende var şu belirtide bende var.Sonra regl olunca kendine geliyosun.Çoğu bayanların hiç bi rahatsızlığı olmadığı halde psikolojik olarak etkilendiklerinden çocukları olmuyo.Kafamız rahat olduktan sonra hç üzülmeyiz bence. Sende fazla üzmemeye çalış kendini.Umarım en kısa zamanda güzel haberleri verirsin. :teselli:

kızlar bu gün hatta az önce regl oldum ben bu işten bşy anlamadım ya
yaptığım gebelik testinde ikinci çizgi ilk çizgi kadar kırmızı neredeyse
yani demek idrar teslerine güven olmuyor şuraya yazıyorum gelecek ay
onlarca para dökmeyecem bunlara insanı maf ediyorlar :gitme:
canım sana da çok geçmiş olsun artık önümüzdeki aya kaldı umutlarımız 13 gün adetim gecikti artık önümüzdeki ay heyecan yapmıycam yani 13 günü de gördüm ya hiç içimde şevk kalmadı Allahtan hayırlısı ne diyelim:umursamaz:

benim 11 gün geciktiğini bilirim hayatımda ilk gecikmemdi çok dzenlidir çünkü...herkes hamilesin diyodu malesef strestenmiş çok şaşırmıştım yani psikolojik olabilir yada başka bişi dr a görün bence...

yok ne görüncem ya hepsi aynı türküyü söylüyor ben çok mutsuzum psikolojik desetek almam gerekiyor sanırım reklamlardan bile etkileniyorum artık bebek görünce ağlıyorum :KK43:

yok ne görüncem ya hepsi aynı türküyü söylüyor ben çok mutsuzum psikolojik desetek almam gerekiyor sanırım reklamlardan bile etkileniyorum artık bebek görünce ağlıyorum :KK43:

senin yazılarını bile okuyunca içim acıdı gözlerim doldu hepimiz aynı durumdayız. bir reklamda bir dizide bir flimde bazen eşim anlamasın diye içeri gidiyorum kendime geleyim diye. ister istemez içimiz acıyor. canabı hak elbette verecekdir. bak bilim tıp nasıl ilerledi hiç spermi olmayan erkeklerin bile baba olma umudu yumurtalıklarının kisininde çalışmayan kadınların anne olabildiği bir deirdeyiz. her şşey
n yeri zamanı geldiğinde olacağına eminim.

ama beklemek mahvediyor. demesi kolayda sabretmesi zor.

X