Kızlar çatlıycam meraktan.

aryaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
1.824
10
40
ADETıME 3 GÜN VAR HEMEN HEMEN 1 HAFTADIR HAMıLELıK BELıRTıLERıNıN HEPSıNı YAŞIYORUM BU BENı ŞAŞIRTIYOR ÇÜNKı ıLK HAMıLELıĞıMDE BEN HıÇ BELıRTı YAŞAMADIM ADETıM GEÇESEYE KADAR.

-HAFıF MıDE BULANTISI VE YANMASI
-UYKU BAŞAĞRISI
-GÖĞÜSLERDE AĞRI UYUŞMA
-BACAKLARIMDA AĞRI
-ıŞTAHSIZLIK TıKSıNME
-KASIKTA BATMA SAĞDA VE SOLDA
-KABIZLIK SIK ıDRARA ÇIKMA
-AKINTI FAZLALIĞI
ASLINDA SORUM ŞU SıZLERE HER AY BELıRTı YAŞAYIP ADET OLAN ARKADAŞLAR BULARIN HEPSı OLUYORMU SıZDE DE YANı ÜMıTLENMESEMMı DıORUM FAZLA.YANı BUNLAR BıR ıNSANDA PSKOLOJıK NASIL OLUR BıLMıYORUM AMA BUGÜN KISA KISA ADET AĞRISINA BENZER KARNIM AĞRIDI VE GEÇTı.ADETıM GEÇMEZDE HASTALANIRSAM BıRDAHA ıNANMIYACAĞIM BU BELıRTıLERE VE ACıLEN BıR DR GıDıCEM YA JıNEKOLOG YA PSKOLOG
:roflol:

Son düzenleme:
canim belirtilerin hamilelik belirtileri
gibi ben yasamadim ama
dediklerine gore adet belirtileriyle hamilelik belirtileride ayni olabiliyormus
insallah hamissindir aslinda kan testi yaptirsan cikabilir
ama sen genede gununu bekle gecerse o zaman test yaparsin canim

canım fazla stres yapma sen yinede oluruna bırak rabbim gönlüne göre versin inşallah :Saruboceq:

canım hamilemisin bilemem ama her hamilelik farklı oluyor diyorlar birinde hiç belirti yaşamayıp diğerinde sürüneneleri duymuştum

ALLAH en kısa zamanda isteyen herkese verir inşallah.kaldı 2 gün ya sabır...dün akşam yemeği bile yiyemedim cnm hiçbirşey istemiyor.coladan bile tiksindim inanılmaz olanda bu.ben cola tutkunuyum.

bence yaptır canım sen bir test.
hamilelikde belirtiler farklı oluyor.ben ilk hamileliğimde hiç bir belirti yaşamazken bunda inanılmaz yaşadım.ve idrar testi yaptım adetime 1 gün kala.bence yaptır.
Allahım yüzünüzü kara çıkarmasın,inşallah hamilesindir:Saruboceq:
hadi git yaptır bakalım.:a.s.:

ben yukardaki belirtilerin hepsini her ay yaşıyorum..tam 4.5 yıldır ama hamile değildim...ben olsam belirtilere aldanmazdım...adetinin geçmesini bekle...

canım belirtiler hamilelik belirtileri evet..peki neden test yapmıyosun için rahatlar hiç olmazsa..bizlere müjdeli haberler ver hadi..bi test yapta...madem belirtilerin erken başladı çıkar tahlilde..demekki erken döllenmiş demektir..hakkında hayırlısı olsun canım benim..

saolun kızlarda daha erken değilmi test için ya negatif çıkarsa sanırım bu sonucu görmek istemiyorum ama belki dayanamaz yaparım gidip test almam lazım.çok teşekkürler desteğiniz için size sonucu burdan bildiricem.

nix cnm bu arada sorun yokkenmi kalamıosun yoksa bir sorunmu var?cnm umarım en kısa zamanda allahım sanada nasip eder.Rabbim herşeyin en iyisini bilir.

kızlar test yaptım idrar testi ikinci çizgi var gibi sanki ama çok fazla bakarsan belli oluyor acaba benmi yanılıyorum yoksa adetime 1-2 gün var erkenmi yaptım.offff merakım halen geçmedi yani:KK43:

canım adetini bekle o zaman..bide geçince yap..bence hamilesin ama..hayırlısı bakalım..inşallah müjdeli haberlerini alırız aryaacım.. :Saruboceq::))

canım adetini bekle o zaman..bide geçince yap..bence hamilesin ama..hayırlısı bakalım..inşallah müjdeli haberlerini alırız aryaacım.. :Saruboceq::))

saol cnm ya umarım öledir düşük yapalı 6 ay oldu artık bende anne olmak istiyorum:çok üzgünüm: ama çizgi çok dikkatli baktığımda görünüo gibi fazla silik yani hayal kırıklığı yaşamam inşallah eşimde bu ay çok heveslendi tüm hamilelik belirtileri var bu ay
Allahıma yalvarıyorum artık bu duyguları yaşatmak nasip etsin banada ve tüm benim yaşadıklarımı yaşıyan arkadaşlarımada.:Saruboceq:

saol cnm ya umarım öledir düşük yapalı 6 ay oldu artık bende anne olmak istiyorum:çok üzgünüm: ama çizgi çok dikkatli baktığımda görünüo gibi fazla silik yani hayal kırıklığı yaşamam inşallah eşimde bu ay çok heveslendi tüm hamilelik belirtileri var bu ay
Allahıma yalvarıyorum artık bu duyguları yaşatmak nasip etsin banada ve tüm benim yaşadıklarımı yaşıyan arkadaşlarımada.:Saruboceq:

canım inşallah hamiledirsin..rabbim yüzünü güldürür inşallahh

X