kizlar catlayan varmi?

sxux§e maus

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2008
100
0
selamm kizlar ben 22 haftalik hamileyim daha hic bir yerimde catlak yok ama galiba yakinda catliycak kasinti yapiyor karnim.bundan benden once eltim hamile kaldi ve karni cok catladi simdi 1,5 yasinda bir kizi var ama karni cok kotu kaldi hem catlak izleri hemde karni duz ama hamur gibi gorunumu ayni catlamis hamur gorunumu.tamam biliyorum en onemlisi bebislerimizin sagligi ama sahsen yinede istemem oyle bir karin.sabah aksam catlak kremi sürüyorum aranizda baska bir yontemi veya bu haftalarda catlayan varmi?

bende 20 haflağım daha çatlak yok inşallahda olmaz krem ve yağ kullanıyorum.bilmiyorum bekleyip görecepiz olursada olsun artık ne yapalım bebeğm için hiç önemi yok!

benimde bacaklarımın bi kaç yerinde var ama pek önemsemiyorum. karnımda yok şu an için ama eminimki çatlıcak bizim ailenin genetik yapısı malesef.:dilcikar:
doktorum susam yağı ve kakao yağını önermişti ama kullanmıyorum herhangi bişey.

Kızlar slm 2 gün sonra 23. haftam biticek ve 2 gündür benm karnımda çatlamalar oluşmaya başladı iğne batar gibi acıyor bide kaşıntı yapıyor sürekli günde 4 kez bağdem yağı sürüyorum. daha doğumuma 3,5 ay var ve benim şimdiden çatlaklarım oluşmaya başladı sonu nasıl olur bilmiyorum benmde cnm sıkılıyor açıkçası:çok üzgünüm:

X