Kızlar burun ameliyatı oldum ve burnumun ucunda tuhaf bi deri var ?

begonyasarabi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2017
13
0
24
  1. Ya şmdi burnumda böyle kanlı tuhaf kurumuş bir şey vardı ve beni çok rahatsüz ediyordu , zaten nefes alamıyordum iyice alamadım ve bende onu çıkarayımmdedim burnumun tam ičnde degildi deliğin yanındaydı sonra çekiyorum çekiyorum gelmiyor en son biraz koptu rahatladım içindende kücük siyah ip çıktı herneyse her sey yolunda ve sabah burnumun ram o yaranın olduğu yerlerde yani burun dikişlerimin olduğu yerdenbir deri oarçası gördüm ve kafayı yyecektim sizce bu nedendir

Bakın bu tür şeyler öyle kendi başınıza iş yapacak kadar önemsiz değil sonuçta ameliyatlı bir bölge değil mi ,o yüzden eğer doktorunuz özelse -muhtemelen telefon yoluyla sık iletişim kurabiliyorsunuzdur-mesaj atın müsait olmasa bile fotosunu isteyecektir atar öğrenirsiniz zaten şu ara sık sık kontrolleriniz vardır gider halledersiniz

İp olduğuna göre orda dikiş vardı herlde ve muhtemelen kopardın ama buraya yazmak yerine doktora sormalisin. Hatta doktora bu şekilde anlatsan anlamaz bile yanna çağırır. Kaldiki burdakiler anlayacak

1. Ya şmdi burnumda böyle kanlı tuhaf kurumuş bir şey vardı ve beni çok rahatsüz ediyordu , zaten nefes alamıyordum iyice alamadım ve bende onu çıkarayımmdedim burnumun tam ičnde degildi deliğin yanındaydı sonra çekiyorum çekiyorum gelmiyor en son biraz koptu rahatladım içindende kücük siyah ip çıktı herneyse her sey yolunda ve sabah burnumun ram o yaranın olduğu yerlerde yani burun dikişlerimin olduğu yerdenbir deri oarçası gördüm ve kafayı yyecektim sizce bu nedendir
Korku filmi gibi.

O dikişler kendiliğinden dökülecek zaten, burnunuzun içinde de kanla birlikte kurumuş kalıntılar olması normal. Ben de ameliyat oldum. Fakat ilk zamanlarda burun içi temizliğinde biraz nazik davranmak lazım öyle uğraşıp durulmaz yani ısrarla çekip bir şeyleri çıkarmayın o şekilde. Doktorunuza burun içi temizliğini nasıl yaparım diye sorun zaten o söyleyecektir.

O dikişler kendiliğinden dökülecek zaten, burnunuzun içinde de kanla birlikte kurumuş kalıntılar olması normal. Ben de ameliyat oldum. Fakat ilk zamanlarda burun içi temizliğinde biraz nazik davranmak lazım öyle uğraşıp durulmaz yani ısrarla çekip bir şeyleri çıkarmayın o şekilde. Doktorunuza burun içi temizliğini nasıl yaparım diye sorun zaten o söyleyecektir.
Burun içi temizliği konusunda sıkıntım yokta, hani çok büyüktü ve spreyle falan halledilemezdi bende nefes alaamadım ve çıkarttım

henüz dikişleri alınmamış burundan et parçası koparmak niye?

geçmiş olsun. kimse net bişey diyemez bence.

Evet o küçük siyah ipler de zamanla dökülüyor zaten banyoyla falan. Şuan kanama vs herhangi bir sorun yoksa korkmayın. İlk zamanlar burun içi çok dolu oluyor normal bunlar.

X