Kızlar Buraya Bi Bakın Lütfen

hayrunisa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
34
0
Arkadaslar Her Ay 15 Inde Adet Görüyordum Fakat Geçen Ay Ve Bu Ay Adet Günüm 2,5 Gün Sürdü Gecen Ayda Böyle Sürdü Ve Kasiğimin Sağ Tarafinda Belirti Var Sanki Orda Hafif Basiklik Var Hani üzerinde Bişey Varmiş Gibi Belirginlik Var Biraz Bel Ağrim Var Hafif Derecede Bide Ara Ara Midem Bulaniyo Acaba Neden Arkadaslar Budurumu Yasayanlar Varmi Ne Yapmam Gerk

Arkadaslar Her Ay 15 Inde Adet Görüyordum Fakat Geçen Ay Ve Bu Ay Adet Günüm 2,5 Gün Sürdü Gecen Ayda Böyle Sürdü Ve Kasiğimin Sağ Tarafinda Belirti Var Sanki Orda Hafif Basiklik Var Hani üzerinde Bişey Varmiş Gibi Belirginlik Var Biraz Bel Ağrim Var Hafif Derecede Bide Ara Ara Midem Bulaniyo Acaba Neden Arkadaslar Budurumu Yasayanlar Varmi Ne Yapmam Gerk

sanırım sende benim gibi hamile olmak isteyenlerdensin eğer öyle bir durumun yoksa ki bence yok en kısa zamanda bi dr çık derim ben yumurtalıklarında bi problem olabilir yada adetinin kısa sürmesi bu mevzuyu çok fazla düşündüğün için stresten diye düşünüyorum eğer gelecek ayda bu durumu yaşarsan vakit kaybetmeden dr görün

hayrunisa canım bu belirtiler hamile kalmadan önce bendede olmuştu. ama hiç hamile oldugumu düşünmemiştim. sanki adetim olacakmış gibi bir agrımda olmuştu. adet tarihin geçmiş ise mesela adet tarihini 1 hafta 10 gün falan gecerse bi test yaptır için rahat olsun.
Hamile olabilirsinn... (TABİ KESİN DEGİL BELKİ SENDEKİ BELİRTİLER ADET BAŞLAMA BELİRTİSİDE OLABİLİR. TEST NEGATİF ÇIKIP UZUN ZAMAN BU ŞİKAYETLERİN DEVAM EDERSE BİR KADIN DOĞUMA BAŞVUR DERİM. ) BEKLE BİRAZ VE SONRA TEST YAPTIR.

bence adetin kısa sürmesi normal değil en iyisi vakit geçirmeden bir dr. görün. inşallah en kısa zamanda seninde bebişin olur.

canım sana ümit vermek istemem ama benim bir tanıdığım tam 4 ay adet görmüş hamile olduğunu anlamamış senin dediğin gibi az ama mutlaka olmuş 4 aydan sonra olmamaya başlamış en kısa sürede bence dr git

Hamile olabilirsin. Üzerine adet olma diye bir şey var. Bahsettiğin şeyler ona benziyor. Ben yaşadım. 1 aylık diye tahmin ederken, bebeğim iki aylık çıkmıştı. Doktora git, öncesinde bir test yap arkadaşım. Doktor da idrar yolları ya da rahimle ilgili bir problem olup olmadığını kontrol eder en azından.

selam canım naptın test filan yaptınmı var mı bebek şikayetlerin geçtimi merak ettim de?

ne yaptın dr gittinmi bende 6 aylıkken kanamam oldu bebeğimi karnımda öldürdüler ameliyatla normal doğum yaptırdılar şimdi korunmuyorum her ay bekliyorum ama olmuyo ne yapmam gerekiyo yardımcı olabilirmisiniz BU ARADA MALATYALIYIM ADIM SEDA

arkadasim ALLAH HERSEYIN HAYIRLISINI VERSIN.sen istiyorsun ama demkki herseyin zamani var sabirli ollim.zaten istemeskde olmasi gerekiyorsa olacaktir.bizim yapmamiz gereken hayirlisiistemek.

X