Kızlar burada silik bir çizgi mi var acaba?

Pirak

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2013
38
0
34
Kızlar batım yarın, ama ben dayanamadım ve bugün öğlen okuldan gelince test yaptım. Sonra uyuyakalmışım, az önce uyandım ve emin olamadım silik bir çizgi olup olmadığından. Bir de siz bakar mısınız? $test.jpg $test2.jpg

Son düzenleme:
Kızlar batım yarın, ama ben dayanamadım ve bugün öğlen okuldan gelince test yaptım. Sonra uyuyakalmışım, az önce uyandım ve emin olamadım silik bir çizgi olup olmadığından. Bir de siz bakar mısınız?Eki Görüntüle 826365 Eki Görüntüle 826366

canım burdan görüyor gibiyim ama resim tam acılmıyor sanırım hamilesin sen gördüysen vardır canım bende batımdan 3 gün önce yapmıstım cıkmıstı simdi 18aylık bir oglusum var rabbim kalbine göre versin şimdiden tebriklerrrr :KK16:

canım burdan görüyor gibiyim ama resim tam acılmıyor sanırım hamilesin sen gördüysen vardır canım bende batımdan 3 gün önce yapmıstım cıkmıstı simdi 18aylık bir oglusum var rabbim kalbine göre versin şimdiden tebriklerrrr :KK16:

Canım çok teşekkür ederim. Çok emin olamadım oradaki başka birşey sanki diyor eşim. Fotoğrafları daha yüksek boyutlu koymaya deneyeceğim bir de :)

silik çizgi var gibi görünüyor.Ama testi yaptıktan sonra baktığınızda da hemen çıktı mı çizgi?Genelde testi yaptıktan sonra uzun süre geçince dikkate alınmaz deniyor ama.İnşallah hamilesndir.

Testi yaptıktan 5 dakika sonra yaptığımda birşey yoktu. Uyuyup uyandığımda gördüm. Ama söylediğinizi bilmiyordum, artık birkaç gün sonra yeni bir test yapıcam demek ki :) Teşekkür ederim cevaplar için :)

sabah ilk idrarınla yap bide cnm bnmde öyle oluyodu hamileyim die seviniyodum regli görüyodum testi yaptın hemen cıktımı var bebişş 5 dkka sonraaasına inanma inşallh hamişsindir

Testi yaptıktan 5 dakika sonra yaptığımda birşey yoktu. Uyuyup uyandığımda gördüm. Ama söylediğinizi bilmiyordum, artık birkaç gün sonra yeni bir test yapıcam demek ki :) Teşekkür ederim cevaplar için :)

canım testi her gün tekrarla bata kaç gün var bilmiyorum ama şu an çok erken olduğu için sonradan çıkıyo olabilir benimde böyle silikti bugün kanda netleşti inşallah sende gebesindir Allah herkese nasip etsin bebişlerimizi korusun yarabbim ...

canım testi her gün tekrarla bata kaç gün var bilmiyorum ama şu an çok erken olduğu için sonradan çıkıyo olabilir benimde böyle silikti bugün kanda netleşti inşallah sende gebesindir Allah herkese nasip etsin bebişlerimizi korusun yarabbim ...

Canım BATıma saatler kaldı, İnş kendisi de beklenmediğin farkındadır da gelmez onun yerine bebişler gelir :)

Canım BATıma saatler kaldı, İnş kendisi de beklenmediğin farkındadır da gelmez onun yerine bebişler gelir :)

Canım bu arada heyecandan kendi derdime düştüm söylemeyi unuttum, tebrik ederim. Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin, uyusun da büyüsün İnş :)

Canım bu arada heyecandan kendi derdime düştüm söylemeyi unuttum, tebrik ederim. Allah sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin, uyusun da büyüsün İnş :)

sağol canım benim inşallah hepimize nasip etsin Allahım ... silik çizgiyi es geçme değerlendir bi kan yaptır benimde silikti hatta pazar gecesi yok olmuştu nerdeyse sonra farklı testte deneyebilirsin bazılarının duyarlılığı düşük oluyo çünkü hadi bakalım hayırlısı ...

sağol canım benim inşallah hepimize nasip etsin Allahım ... silik çizgiyi es geçme değerlendir bi kan yaptır benimde silikti hatta pazar gecesi yok olmuştu nerdeyse sonra farklı testte deneyebilirsin bazılarının duyarlılığı düşük oluyo çünkü hadi bakalım hayırlısı ...
Yarın öğlen bir test daha yaparım, olmazsa perşembe ya da cuma günü kan testi yaptırırım. Pazar günü evlilik yıldönümümüz, eşime güzel bir hediye olur belki :)

Yarın öğlen bir test daha yaparım, olmazsa perşembe ya da cuma günü kan testi yaptırırım. Pazar günü evlilik yıldönümümüz, eşime güzel bir hediye olur belki :)

amin bizimde 20 sinde yıl dönümümüz sağlıklı olsun da hem bayram hemde yıl dönümü hediyesi olsun bebişlerimiz :)

amin bizimde 20 sinde yıl dönümümüz sağlıklı olsun da hem bayram hemde yıl dönümü hediyesi olsun bebişlerimiz :)
İnşallah, onların varlığı bizim için başlı başına çok güzel bir hediye, Allah'ım ben de dahil olmak üzere herkese bir bayram hediyesi versin İnşallah :)

Evet benimde test sonucum ayniydi ve hamileydim :))
Böyle mesajlar okudukça bardak bardak su içiyorum ve her tuvaletim geldiğinde bir test daha yapasım geliyor. Eşim hayal kırıklığına uğramamam için test yapmama izin vermiyor. İki aydır hamile olmamama rağmen aşerdiğim, başım döndüğü, midem bulandığı için olsa gerek :)

Banada aynısı olmuştu hayırlısı olsun tatlım bu anlar hüsran gibide olsa tatlı heyecanlar beklemesi bile güzel Rabbim hakkında hayırlısını versin canım

X