Kızlar bunu yaşayan varmı lütfen yardım

diazem07

Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2024
44
100
32
Sat 1 haziran. Son adet tarihine göre 8+2 gebeyim. 2 kere kanama geçirdim ama çok şükür kesede bebekte duruyor. Progestan fitil kullanıyorum sabah akşam. Sorunum şu. Geçen hafta bebeğimin kalp atışı zorda olsa yakaladık ve dinledik. 6 hafta ile uyumlu gibi duruyor dedi. Bu hafta gümbür gümbür duyacağımızı söylemişti doktor. Bu sabah Gittiğimizde vajinal ultrasonla yine çok zor hatta saniyelik yakaladı. Geçen hafta daha net duymuştuk. Bu hafta Duyabilmek için 3-4 kere denedi. Çok küçük dedi. Sizce bu normal mi. 1 hafta içinde daha net duymamız gerekmez miydi. Eğer önümüzdeki haftada böyle olursa problem var diyebiliriz dedi. Daha önce başına böyle birşey gelen yada duyan varmı.

Ben 6+3te ilk kalp atışını duydum yavaştı, doktor daha yeni oluşmuş zaten bu haftada hızlı ve güçlü atmaz demişti 1-2 saniye anca dinledik. 6da çok gümbür gümbür atmıyor yani

Ben 6+3te ilk kalp atışını duydum yavaştı, doktor daha yeni oluşmuş zaten bu haftada hızlı ve güçlü atmaz demişti 1-2 saniye anca dinledik. 6da çok gümbür gümbür atmıyor yani
Ama geçen hafta demişti 6 hafta ile uyumlu diye. Üzerinden 1 hafta geçti. Bugün doktorun demesine göre 7 haftalık olması lazımdı ama yine 6 haftayla uyumlu dedi. Kalp atışını duyduğum ilk gebeliğim. Daha önce kayıplarım oldu. O nedenle çok tedirginim

X