Kizlar Bugünkü Hcg Değerim 2482 çikti çok Mutluyum:))))))))

NXIXLXSXAH

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2007
307
14
Biliyosunuz En Son çarşamba Baktirmiştim Ve 271 çikmişti.doktorlar Sağolsunlar çok Umutsuz Konuşmuştular.''çok Düşük...diş Gebelik Yada Kimyasal Gebelik Olabilir..vs'' Günlerim Nasil Geçti Bilmiyorum.kendimi Düşük Yapacağima O Kadar Inandirmiştimki Kendime Hiç Dikkat Etmiyordum.çamaşur Suyu Ile Temizlik Yaparken öyleki Bi Ara Nefes Bile Alamamiştim:KK43:(değerimin Böyle Yükseleceğini Bilsem çamaşir Suyunu Elime Bile Almazdim:)kağidimi Alip Sonucu Gördüğümde Tarif Edilmez Bir Mutluluk Yaşadim.hemen Doktor Hanimin Yanina Koştum.(bu Arada Bu Başka Bir Doktor)sonucun Gayet Güzel Yükselmiş Dedi.ama Nedense Vajinal Muayine Yapmadi.israrla Bu Değerde Gözükmez Dedi.iki Gün Sonra Gel 5000 Olunca Bakariz Dedi.enteresan Sanirim 1500 Ve üzerinde Vajinalultrasonda Gözüküyor..sanirim Akşam Saati Olduğu Için Doktorumuz Tembellik Etti:))aman Herneyse Işte Kizlar çok Mutluyum çooook...cumayi Iple çekiyorum Ultrasona Giricem çünkü.benim Için Dua Edin Yine Olurmu Canlarim.rabbim Olmayan Herkese Bu Duyguyu Yaşatsin Inşallah...

hadi gözün aydın arkadaşım..cuma günüde bebişini görünce tam rahatlarsın.Allah tamamına erdirsin

ya benimde bugün 90 çıktı.dünde arkadaşımın 83 çıkmıştı.bu değerler bebek yeni anlamındamı yoksa nedir?çok moralimiz bozuk:KK43:2 gün sonra tekrar yaptırmam gerekiyormuş.yükselirmi acaba?

ya benimde bugün 90 çıktı.dünde arkadaşımın 83 çıkmıştı.bu değerler bebek yeni anlamındamı yoksa nedir?çok moralimiz bozuk:KK43:2 gün sonra tekrar yaptırmam gerekiyormuş.yükselirmi acaba?

CANIM ADETİNİ KAÇ GÜN GEÇİYOR?daha yeniyse olabilir normal.benim arkadaş iki gün geçtikten sonra yaptırtmıştı 116 çıkmıştı.değer iki günde bir yaklaşık ikiye katlıyor.

benim adetim 5 ekimdi dün yaptırdım işte 8 gün geçmiş oluyor.sence çokmu düşükki

HAYIR CANIM DÜŞÜK DEĞİL.YİNEDE SEN HERŞEYİN YOLUNDA GİTTİĞİNDEN EMİN OLMAK İÇİN İKİ GÜNDE BİR KAN TAHLİLİ YAPTIRABİLİRSİN.BİR SONRAKİ DEĞER BİR ÖNCEKİNDEN EN AZ %66 ORANINDA FAZLA OLMALI.

canım çok sevindim.allah bu mutluluğunu hiç bozmasın bebeğini rahmine koyduğu gibi kucağına almanıda nasip etsin.

çok sevindim canım bende seni merak etmiştim aman şükürler olsun yarabbim dileğim sağsalim kucağına da almayı nasip eder.sevgilerle

Allah Tamamina Erdirsin Kardeş Allah Herkese Nasip Etsin Bende Aşilama Yaptirdim Pazartesi Test Yapilacak Umarim Hamileyimdir.bana Da Dua Edin Lütfen

Kizlar Iyi Dilekleriniz Için Ve Yanimda Olduğunuz Için Hepiniz çok Sağolun Rabbim Isteyen Herkese Nasip Etsin Inşallah.bildiğim Ve Geçen Ramazan Namazlardan Sonra Tekrar Ettiğim şu Duayi Sizinlşe Paylaşmak Istiyorum.ibrahim As In Allahu Tealandan Hayirli Bir Evlat Isterken Ettiği Dua Bu:''rabbi Heblii Minessalihin'' Rabbim Bana Salih Bir Evlat Ver...bu Duayi Gönülden Edin.inşallah Tez Zamanda Kabul Olur...

:ecrin_bebek:
Biliyosunuz En Son çarşamba Baktirmiştim Ve 271 çikmişti.doktorlar Sağolsunlar çok Umutsuz Konuşmuştular.''çok Düşük...diş Gebelik Yada Kimyasal Gebelik Olabilir..vs'' Günlerim Nasil Geçti Bilmiyorum.kendimi Düşük Yapacağima O Kadar Inandirmiştimki Kendime Hiç Dikkat Etmiyordum.çamaşur Suyu Ile Temizlik Yaparken öyleki Bi Ara Nefes Bile Alamamiştim:KK43:(değerimin Böyle Yükseleceğini Bilsem çamaşir Suyunu Elime Bile Almazdim:)kağidimi Alip Sonucu Gördüğümde Tarif Edilmez Bir Mutluluk Yaşadim.hemen Doktor Hanimin Yanina Koştum.(bu Arada Bu Başka Bir Doktor)sonucun Gayet Güzel Yükselmiş Dedi.ama Nedense Vajinal Muayine Yapmadi.israrla Bu Değerde Gözükmez Dedi.iki Gün Sonra Gel 5000 Olunca Bakariz Dedi.enteresan Sanirim 1500 Ve üzerinde Vajinalultrasonda Gözüküyor..sanirim Akşam Saati Olduğu Için Doktorumuz Tembellik Etti:))aman Herneyse Işte Kizlar çok Mutluyum çooook...cumayi Iple çekiyorum Ultrasona Giricem çünkü.benim Için Dua Edin Yine Olurmu Canlarim.rabbim Olmayan Herkese Bu Duyguyu Yaşatsin Inşallah...
sevgili nilşah senin adına gerçekten çok sevindim kardeş seninle birebir aynı duruma düştüm ve bu gün tekrar doktora gittim düşük olmadı diye tabii senin dediğin gibi başka bir doktora çocuk apaçık ortada çok mutluyum ama doktorum illede emin olmak istiyorsan bir BETA HCG daha yapalım dedi
yarın sonuç çıkacak rabbim bu mutlulukları herkeze tattırsın SEVGİLERLE.

X