kızlar bugün regli olmam gerekiyodu yoksa........

peppecura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
167
5
kızlar bugün regli günümdü şu saate kadar tık yok ufak ağrılarım oluyo ama en çokta göğüslerim acıyo yarın olmazsam idrar testi yapsam çıkarmı acep beklemek ne kadar zor RABBİM ne olur bu ayda hayal kırıklığı yaşamayalım AMİNNNNNNNNNN

canım inşlallah hamişsindir. ben hamiş haberi alınca çok mutlu oluyorum.......bizi habersiz bırakma emi......

yarın yaparsan test sonuş verecektir sanırım canım Allah hakkında hayırlısı ne ise onu versin canım. Herşey gönlünce olsuna.s.

canım bende regli olmadım ertesi sabah hemen test yaptım çıktı bence yap çıkar baaşka belirti ne?mesela ben ikide birde lovabaya gittim sürekli regli oldum diye yani ayırt edemiyosun haber ver test yaparsan merakta bırakma bizide inşallah hamilesindir

canım benim inşallah allah hakkında hayırlı olanı verir.tabikide çıkar.benim reglime 1 gün vardı test yaptım evde hemde ucuz testlerden ve çıktı....allah gönlünüze göre versin inşallah.güzel haberlerini bekliyoruz canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…