kızlar bugün dr.gittim 3 cm kistim var çok üzgünüm

peppecura

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
167
5
moralim sıfır ağlayamıyorum bile bu 4.ayım klomen kullandım bu ayda gebelik olmazsa rahim filmi çekcekler çok korkuyorum acaba zararları varmıdır lütfen beni bilgilendirin

kistinmi zararı var diye soruyosun canım
sanırım klomen sende kist yapmış
bazılarında kist yapıyomuş
ben daha kullanmadım bilmiyorum ama
arkadaşlar yardımcı olurlar
geçmiş olsun üzülme lütfen
düşünmemeye çalış
Allah büyük

keşke düşünemesem eşime yansıtmamaya çalışıyorum ama çok bunaldım dr sağdaki yumurtan perşembe günü çatlar ilişki dedi acaba kist varken hamile kalınırmı sormayı unuttum dr.a offffff

Çok geçmiş olsun canım.Öncelikle sakin olmaya çalış.Senin gibi bebek sahibi olmaya çalışan ne çok kişi var burada biliyorsun.Bunlardan biri de benim.Ve hepimiz stresin en çok zarar veren durum olduğunu da biliyoruz.Klomen kullanan arkadaşlar var onların belki bilgisi vardır.Yan etkileri konusunda.Rahim filmine gelince 2 hafta önce çektirdim.5 dakikalık bi sıkıntısı var.Ama çıkan sonuçların önemini düşününce o dakikaların hiç önemi yok bence.Benim sonucum iyi çıkmıştı.Tüplerin ikisi de açıkmış.Bunu öğrendim ya önemli değil demiştim.Reglin 8. günü çekliyor.Zamanı gelince yaptır kurtul.Tekrar geçmiş olsun canım.

canım benim 2 tane vardı sakın korkma ve üüzlme hemde benimkinin biri 6 cm.e kadar büyümüştü benimde aynı ilaçtan oldu kistim ama 2.adet döneminde kendiliğinden gitti arkadaşım bu arada hamile kalmana engel değil demişti doktorum ama olmadı benim

moralim sıfır ağlayamıyorum bile bu 4.ayım klomen kullandım bu ayda gebelik olmazsa rahim filmi çekcekler çok korkuyorum acaba zararları varmıdır lütfen beni bilgilendirin

canım basit kistler hiç korkulacak bişey değiller merak etme bendede şunda kist var klomenden dolayı klomen bendede kist yaptııı merak etme ve kistlede hamiş kalabilirsin hamiş kalınca kendiğinden eriyo allah yardımcın olsun

dr.basit kist dedi ise sorun yok ama mr vs.istedi ise farklı olabilir..ama anladığım her halikarda risk görmemiş ki ilişki demiş..

tam tersine yararlıda hamile kalman %50....

Son düzenleyen: Moderatör:
canım dok. basit kist dediyse ve ilişki önerdiyse korkmanada gerek yok.. bu sitede kisti olup hamile kalan ve bebeğini sağlıklı bi şekilde kucağına alan bir çok kişinin hikayesini okudum(bendede kist vardı o yüzden araştırırken okumuştum şükürler olsun kurtuldum)allah şifa versin.....inşallah en kısa zamanda hepimiz hamiş kalırız.....a.s.

canım üzülme klomen bana pek çok kist yaptı,1 ay hap kullandım geçti. rahim filmi çektirecektim vazgeçtim bugün (özel sebeplerden). filmi anestezi ile çektirirsen bişey hissetmiyormuşsun.
kendini sıkmaa,rahat ol.

X