kızlar bu tarifi seviceksiniz:)))(((

Angel...baby

Kızım&Oğluşum
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2007
1.330
10
kızlar ben bu ay söyle bi karısım yaptım inanın bunu bi gece oturuyodum ve aklıma geldi ama hepimizin bildigi yemişler pekmezler ve enerji vericiler söyle anlatıyım ben internetten arastırdıgım kadarıyl atarcın ve bal hem erkek için hemde bayan için cok ama cok faydalı üzüm pekmez ve keciboynuzu pekmezi fındık fıstık hepsini arastıdım ve hepsi bizim için o kadar yararlıki ve bunu sizlerşe paylasmak istedim umurım denersiniz allah bibun hepimiz meleklerimize kavusturucakı ben buna inanıyorum

KARISIM SU:
hepsi 50 gr olucak(not ben öyle yaptım bi kavanoz yaptım hergün eşimle yiyiyoruz)antep fıstıgı,fındık,ceviz,üzüm,tarcın,bal,üzüm pekmezi,5 tane incir ufak dogranmıs,keciboynuzu,3 yemek kasıgı zeytinyagı, bunların hepsini karıstırın ve bi kavanoza koyun ve hergün yiyin( ben yaptım:

a.gif
s.gif
k.gif
m.gif
g.gif
e.gif
l.gif

akdeniz bende antalyadayım burda biliyosun pekmezi satılıyo ben ondan aldım canım kattım suavea canım zaten bizimde derdimiz o sırnaşık şeyenerji versin diye biliyosun bası arkadaslar tedavi görüyolar bende dahil bazen gün asırı yapmak ödev gibi oluyo ve isteksizlik oluyo onun için canım denemek bedava denek isteyenlere:sm_confused:

Tama Canim Tarifi Aldim Bizimde Olmuo Bebiş 1,5 Yildir Hiç Korunmadik. Fakat Eşimde Sperm Azliği Var Ve Varokisel Damar Toplanmasi Var. Antalya Nersei Canim

ben laradayım akdeniz canım inş. sonuc alırsın canım ama cok faydalı bizimkide 2.5 senedir olmuyo tabi bende pko var canım inş bigün hepimiz bebeklerimiz kucagımıza alırız canım

Inşallah Canim.doğurganliği Arttirdigi Için Hayit Tohumu Suyu Içiom. Eşimde Sperm Artmasi Içim Keçiboynuz Kürü Ve çakşir Otu Kökü Kaynatip Sabah Akşam Aç Karnina Içiriom.

Tama Canim Tarifi Aldim Bizimde Olmuo Bebiş 1,5 Yildir Hiç Korunmadik. Fakat Eşimde Sperm Azliği Var Ve Varokisel Damar Toplanmasi Var. Antalya Nersei Canim
canım eşine varikosel için ameliyat önerdilerse mutlaka olsun hem basit bir ameliyat hem inanılmaz iyi sonuçlar almanızı sağlayabilir

ben laradayım akdeniz canım inş. sonuc alırsın canım ama cok faydalı bizimkide 2.5 senedir olmuyo tabi bende pko var canım inş bigün hepimiz bebeklerimiz kucagımıza alırız canım

hayırlısıyla Allah her isteyeni evlat sahibi yapsına.s.

sen neresindensin canım inş. seninde bebeşin olur allahtan ümidini kesme o herseye kadir canım tıbbın en imkansız baktıkları hastaların bile mucizeleri oluyo ben yani sahidim dr gelen hastalardan dolayı bizimde imtihanımız bu canım allah sadece sabır versin onadır tüm tevekküller öptüm canım

evet suavae haklı canım dr önerdiyse olsunsperm sayısında artıs oluyo inş. gerek kalmadan hamile kalırsın canım suavea sende inş. canım:teselli:

canım eşine varikosel için ameliyat önerdilerse mutlaka olsun hem basit bir ameliyat hem inanılmaz iyi sonuçlar almanızı sağlayabilir

YAA CANIM DÜŞÜNÜOZ BAZEN OKUYORUM NE BİLEYİM AMELİYAT OLANLARIN TEPKİLERİNİ VE KORKTUM ACIKCASII ÜFFF BİR ÖRNEK VARMI ETRAFINDA SENİN

akdeniz ben o hayıt otunu inceledim canım bilmiyorum ama o rahmi gevesediyomus ve genelde adet olamayanlar kullanıyomus canım istersen bi dr danıs canım yaa

Yaa Zaten 1 Gün Içtim Tadi çirkindii Içmedim. Canim Su An Sadece Eşim Keçiboynuzu Kürü Kullanioo Okadar Hayirlisi Artik

bencede canım içme sen eşin kullansın benim dayımdada bu sorun var canım sperm sayısı azlıgı onada keciboynuzu gönderdim oda kullnıyo inan gecen ay tüp bebek yaptırdılar ve 3 bebek canlandı ama ne yazıkki rahime tutanamamıslardı hayırlısı cok faydalı kullansın eşin canım

YAA CANIM DÜŞÜNÜOZ BAZEN OKUYORUM NE BİLEYİM AMELİYAT OLANLARIN TEPKİLERİNİ VE KORKTUM ACIKCASII ÜFFF BİR ÖRNEK VARMI ETRAFINDA SENİN

canım bir örnek değil yüzlerce örneği biliyorum ben androloji lab. çalışıyorum
inan çok basit bir ameliyat zaten aynı gün evine gönderiyorlar hastanede yatırmıyorlar bile hiç etkisi olmayan vakalarda var ama inanılmaz olumlu etkisi olan çok örnek var
varikosel testislerin ısısını yükseltiyor bu da sperm oluşumunu olumsuz yönde etkiliyor

sunuda söylüyüm akdeniz dayımda ameliyat oldu dr sadece o kanalrındaki tıkanıklıgı acıyo spermler saha saglıklı oluyo dedi ama sunuda söylüyüm bu konuda zok iyi uzman olmus birisi olsun canım şidedetle bunu sana tavsiye ediyorum

yok canım burda ameliyat olmadı ama tüp bebegi burd yaptırdılar benim dr geldilerdi ve sunuda söylüyüm dr tavsiyesi istersen ve su anda hangi dr gittigini bilmiyorum ama benim dr bu konuda uzmanlıgıda gecmiş bi insan ve hastası antalyadan sınırlı degil her ilden muhakkak var canım sen antalyanın nersesindesinfisfisfis

Canim Erkek Demi Doktor. Eşim Ameliyati Için Yani. Canim Etiler Konuksever Tarafi Real Var Yeni Açildi Onun O Tarafta Oturuyom Dr Iyise Tel Veririmisin Bi Ona Görükse Eşim. Bu Arada Hangi Hastanede Canimm

X