Göz Makyajı Kızlar Bu Rimeli Kullanan Var mı Nerde Bulabilirim ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
dolgunlaşır canım.benim de bir rimelde aradığım en önemli özellik hacim katmasıdır, calorie 2000 harika bir rimel.bir bu harika bir de yine max factor'den false lash effect ! mutlaka bu ikiliden birini almalısın

dolgunlaşır canım.benim de bir rimelde aradığım en önemli özellik hacim katmasıdır, calorie 2000 harika bir rimel.bir bu harika bir de yine max factor'den false lash effect ! mutlaka bu ikiliden birini almalısın

Peki nerdenn bulabilirim bunları ? Bende Dongunlaşsın Takma Kirpik Etkisi Versin İstiyorum

canım heryerde satılıyor,biçok kozmetikçide bulabilirsin. takma kirpik etkisi istiyosan özellikle false lash effecti tavsiye ederim,ama suya dayanıklı olmayanını tercih et,o daha yoğun.
o olmazsa calorie 2000 de harikadır

Canım Avonda Veya Olivyum Vs Viaport alışveriş Merkezlerinde Bulunurmu ?

Konu içeriği nedeniyle "Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)" başlığına taşındı.

canımforuma bi baktım da false lash effect için topaklanma yaptı,çabuk kurudu vs diyenleri gördüm. ben öyle bi sıkıntı yaşamadım. ama calorie 2000 için olumsuz bir yorum yok,riske girmiyim diyosan calarie al.ya da en güzeli dükkanda ikisini de dene gözünde,gözünün tuttuğunu al

avonda bulunmaz o başka bi marka.max factor satan yerlere bakacaksın canım,ya da internetten araştırıp sipariş verebilirsin,ama biçok büyük kozmetikçide ve avmlerde bulunur.

rujlarda avon iyidir canım. (bişey) impact serisinde really rosy rengi buna epey benziyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…