kızlar bu oturaktan arıyorummmm lütfen bulalım

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42

kızlar ya bu oturaktan arıyorum...bu bir koltuk değişik bir plastikten yapılmıs yumusacık...bebekler için süper rahat....tuvalet için değil...normal koltuk gibi...hiç bir sekilde ne yana devriliyor ne düşüyor...cok güveli bel destekli tavsiye ediyordum..4 sene önce toysrus(yani şimdiki toyiki) :)) hehe burada satılıyordu artık satılmıyor...görümcem oğluna almıstı...bulamıyorumya yiyeceğim kafayı...sanırım yurt dısında satılıyor...ama nerde imalat yeri sanırım canada....kk de 1-2 kişi daha arıyordu...sizde bulursanız muhakkak alın banada alın hatta:)))) evet yardım hep birlikte arayalımmı ne dersiniz öpüyoruz sizi:sm_cool:

Canim bunu amerikada heryerde satiyorlar.40 dolar civariydi sanirim.Ama ben almamistim beimkilere cunku bildigim kadariyla cok kullanamiyorsun zaten bebeklerde bir sure sonra oturmak istemiyorlar.Turkiyede nerde vardir bilmiyorum google da bak mutlaka turkiyede de satiyorlardir bir yerlerde.

canım cok kullanıslı görümcem oğluna almıstı....bakıyorumda bulamıyorum bir türlü...amerikada kim varki aldırsak hımmmmm

Duru cum daha çnce de bu konuyla ilgili topik açılmış .Biri mothercare de gördüğünü söylemiş ben bir internet sitesinde gördüm 89 tl. linki attım sana özelden

evet canım mothercarede biri görmüş ama gecen hafta baktım yok

durucum canım ben bebeğimin herşeyi morhercareden aldım.ve katalogta bu üründen vardı.nasılda hep var die henüz almadım.bende istiyorum bunu almayı.izmire gittiğim zaman ilk alıcağım bu olucak.istanbuldada mothercare var.istersen öncelikle telle görüş bilgi veriyorlar.benimde bilgim olursa sana yazarım.aa bu arada mothercare mail atabilirisn canım.ben mail yoluyla çok bilgi aldım daha önce...

durucum canım ben bebeğimin herşeyi morhercareden aldım.ve katalogta bu üründen vardı.nasılda hep var die henüz almadım.bende istiyorum bunu almayı.izmire gittiğim zaman ilk alıcağım bu olucak.istanbuldada mothercare var.istersen öncelikle telle görüş bilgi veriyorlar.benimde bilgim olursa sana yazarım.aa bu arada mothercare mail atabilirisn canım.ben mail yoluyla çok bilgi aldım daha önce...

tamam canım mail atayım bi bakalım...çok tesekkür ederim...

X