Kizlar bu ne olakii.?😃

Mehrii34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2017
7.712
3.725
Kizlar selam 👋

Sorularima bazen cevap gelmesede , ben yinede sormak istiyorum.internette bisey bulamadim googlde arastirdim bisey cikmiyo düzgün..

Mideniz bulandirmak istemem ama tamda bu sebepden kadin hastaliklarina actim soruyu.

Affedersiniz idrar yaparken laps! Diye bembeyaz yuvarlak sekilde düsen akinti nedir? Sperm olamaz iliski o sira hic olmamisti 3 gün sürdü sonra kesildi..2 ayda bir felan oluyo bazen farkettim.. bunun ne oldugnu bilen varmi aramizda arkadaslar.. bu arada pcoluyum tsk ettim smdiden🙏

Kizlar selam 👋

Sorularima bazen cevap gelmesede , ben yinede sormak istiyorum.internette bisey bulamadim googlde arastirdim bisey cikmiyo düzgün..

Mideniz bulandirmak istemem ama tamda bu sebepden kadin hastaliklarina actim soruyu.

Affedersiniz idrar yaparken laps! Diye bembeyaz yuvarlak sekilde düsen akinti nedir? Sperm olamaz iliski o sira hic olmamisti 3 gün sürdü sonra kesildi..2 ayda bir felan oluyo bazen farkettim.. bunun ne oldugnu bilen varmi aramizda arkadaslar.. bu arada pcoluyum tsk ettim smdiden🙏
Gercekten kimse yokmu..

Kizlar selam 👋

Akıntı beyaz mı, aslında bu çokta kötü bişey değil tam tersine çok iyi bişeydir beyaz ise. Bu vajinanın temiz olduğu anlamına gelir. Sarıysa ve kesilmiş yoğurt gibi bi kıvam varsa enfeksiyon vardır, bi fitil kullansan temizler ☺️

Akıntı beyaz mı, aslında bu çokta kötü bişey değil tam tersine çok iyi bişeydir beyaz ise. Bu vajinanın temiz olduğu anlamına gelir. Sarıysa ve kesilmiş yoğurt gibi bi kıvam varsa enfeksiyon vardır, bi fitil kullansan temizler ☺️
Cok sagol canim yazdign icin 😊 3 gün her idrarda görüyodum bembeyaz kücük yuvarlak sekilde laps diye düsüyodu birden asla kesilmis yada sari degildi tıpkı wc kagidi gibi beyazdi..3 gün sürdü kayboldu takip ettim cünkü bide bugun afedersn iliskiden sonra akintili kanama oldu ama sadece peceteye geldi devami gelmedi endise ettim ilk defa basima geldi😥

Yumurtalama donemindesinizdir o yuzden giriyorsunuz o beyaz seyleri..

Yumurtalama donemindesinizdir o yuzden giriyorsunuz o beyaz seyleri..
Öylemi diyorsnuz hic hissetmedm yumurtlama pcoluyum bide 3 ayda bir adet oluyorum 25inde olmam gerekiyordu olmadm o gün kanli akinti oldu devami gelmedi bugunde iliskiden sonra akintili kanama oldu devami gelcek sandim yine olmadim nedenini biliyormsnz acaba?..

Kizlar selam 👋

Yüksek ihtimalle yumurtlama akıntısı

Yüksek ihtimalle yumurtlama akıntısı
3 ay adet görmedim bu ay hep kanli lekelenme oldu afedersn wcde silerken sadece geliyo devami gelmiyor sonra o beyaz seyler gelmeye basladi kesildi 25.09 adet olmami bekledim o gün yogun akintili kan geldi söklcem sandim yine olmadm .. polikistik over var buarada.

X