Göz Makyajı Kızlar bu kaşlar hangi marka ve nasıl bir kalem ile boyanmış olabilir ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Tuvana Türkay'la ilgili açılmış başlıkta da aynı soru sorulmuştu ben de merak ettim şimdi. Benimki siyaha yakın bi renk ama hoş durmuyo zaten bi siyah vardı bi de kahve bu renk nedir ki acaba? :KK59:

ben aslında avonu pek sevmem hatta hiç sevmezdm ama biarkadaştan görüp aldığım kaş kalemindede sonuç buna yakın oluyor tabi est'e lauder de de bikaş kalemi önermişti ama birzcık pahalıydı!!!

kaş için evlenirken yaptırdığım makyözden ögrenmiştim.
arası seyrek olan yerleri kurşun kalemle kapatmıştı belki işine yarar

Tuvana Türkay'la ilgili açılmış başlıkta da aynı soru sorulmuştu ben de merak ettim şimdi. Benimki siyaha yakın bi renk ama hoş durmuyo zaten bi siyah vardı bi de kahve bu renk nedir ki acaba? :KK59:

benim kaşlarımda siyah acaba kaş kalemi alsam açık bir renk kahverengi mesela acaba rengini az da olsa kırar mı ??

Kaş kalemi kullanınca bariz belli oluyor yada ben sürmeyi beceremiyorum.Bu resimlerde ki kaşlar nasıl boyanmışm fikri olan varmı ?

Arkadaşım konuyu yeni gördüm:) flormarın açık kahve gri arası gibi duran bir kaş kalemi var onunla bu rengi yakalayabilirsin..Yada carla marka kaş farınıda kullanabilirsin 03 no ile aynı rengi muhtemelen yakalayabilirsin...
Birşey daha kaş farı ile daha doğal duruyor ama kaş kalemi ile kolay kolay gün içerisinde tekrar tazelemeye gerek kalmıyor.Gün içerisinde uzun süre kullanılabiliyor.

Umarım yardımcı olabilmişimdir :)

X