Gelinlik Modelleri Kızlar bu gelinlik hakkında fikir istiyorum :)

garrulous

Koca göbeğinin sevgilisi <3 Taze gelincik :)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mart 2014
1.144
792
Kızlar Allah kısmet ederse temmuz sonunda düğünüm var. Bu modeli gördüm ve çok beğendim. Kalça kısmım kalın olduğu için daha yukarıda başlatmak istiyorum etek kısmını. Bundaki gibi.

Bu model hakkında fikirlerinizi söylerseniz sevinirim :)

(Çiçeğimi ve ayakkabıyı renkli, ikisini de aynı renk düşünüyorum)

Eklentiler

• 529d82b20f571a288b99daf6e8cd72ba.jpg
    529d82b20f571a288b99daf6e8cd72ba.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 714
istediğin gibi kullanabilirsin bu gelinliği bence cunku tassız ve sade renkli cicek ve ayakkabıda hos olur diye düşünüyorum :)

Beli kuşaksız halini miss defnede çok uygun bi fiyata görmüştüm Ama ben straplez almak istemediğim için vazgeçmiştim. Çok güzel güle güle giyin.

Beli kuşaksız halini miss defnede çok uygun bi fiyata görmüştüm Ama ben straplez almak istemediğim için vazgeçmiştim. Çok güzel güle güle giyin.

Bel kuşağını ben de direkt o şekilde kullanmıcam sanırım. . Gelinliği diktirmeyi düşünüyorum ve ben de straplez kullanamıcam :KK43: omuzlarından şık bir şekilde askı indirmeyi düşünüyorum. Umarım gelinliği bozmaz. .

çok sık cok begendim hayırlı olsun

istediğin gibi kullanabilirsin bu gelinliği bence cunku tassız ve sade renkli cicek ve ayakkabıda hos olur diye düşünüyorum :)

Bu arada gelinlik modeliniz inanilmaz guzel.Cok begendim:KK37::KK37::KK37:

Ben de beğendim gerçekten çok güzel.Hayırlı olsun.:KK51:

Çook şıkk, renkli kombinde guzel olur

Teşekkürler :KK36:

Ben de çok beğendim güle güle giy
Gelinliği bir yerde görüp denedin mi?üst kısmı taş mı

Ben de çok beğendim güle güle giy
Gelinliği bir yerde görüp denedin mi?üst kısmı taş mı

Çok teşekkür ederim :) Hayır. Keşke deneyebilseydim. Modellere gelinlikçilerde çok fazla bakamadım ama ne internette ne de mağazalarda 'işte bu' dediğim hiç olmadı. Bu gelinliği görene kadar :KK37:

Düğünüme kadar incelmeyi düşünüyorum. 60 kiloyum şu an. 56 olsam iyi, topukluları da çektik mi olur umarım :)

bu model çok şeker duruyor ve renkli çiçeğide kaldırır. ancak kurdelesi çok yukardan olursa hamile gibi durmamasına dikkat.

Hayırlı olsun :) Çok beğendim gelinlik modelini. Ayakkabı ve çiçeğini pembe tonlarında seçebilirsin çok şık olur. Ama askı ekletme bence bu modele bilmiyorum askılı hali güzel gelmedi gözümün önüne getirince

ucuk pembe ayakkabı ve morlu pembelı cıcekle guzel olur

X