Kızlar bu bölümlere bakar mısınız?

bilgisayar programcılığı.
gerçekten kendini geliştirirsen müthiş şeyler yapabileceğin bir bölüm.
kaldı ki alanı çok çok geniş.
kendine birşeyler de katarsan önün açık bnce.

ya benim doğal yeteneğim var diye ailem yönlendirdi bu olaylara ki şimdi mütevazılık etmiyim hakkaten var iyi çizerim ama bu okullar yüzünden 2 sene kaybettim bana sorarsan yetenek sınavıyla bi bölüm okuma mimar sinan ya da marmaradan mezun olupta sağda solda iyi galeriler açan sergiler yapanların arkasında fabrikatör babişkoları falan oluyo yani uzun lafın kısası "sanat" konusuna giriyorsa bir şey eğer aileden zengin olacaksınki o işte dikiş tutturabilesin.. ben heykel ve resim istiyodum artık sanat okumaktan vazgeçtiğim gün sırf şu sebepten bile vazgeçme moduna girmiştim : kaliteli yağlı boyaların tek tüp fiyatı adamı iflasa sürükler dedim edebiyat bölümüne girdim ve şimdi çok memnunum..

Son düzenleme:

canım bende edebiyat okuyorum aöf ama aöf den yani uzaktan eğitim bi okul olmuyo bence dersi hocadan dinlemek çok şeyler öğrenmek gerek hele ki türk dili ve edebiyat bölümünde..

ben sana dış ticareti öneririm ablam dış ticaret ingilizce mezunu hem iş imkanı dışında çok iyi bir gelecekte sağlıyor :) ingilizce + puan :)))

canım bende edebiyat okuyorum aöf ama aöf den yani uzaktan eğitim bi okul olmuyo bence dersi hocadan dinlemek çok şeyler öğrenmek gerek hele ki türk dili ve edebiyat bölümünde..

ben yabancı dil edebiyat okuyorum tatlım uzaktan eğitim zor aynen sen galiba normal türk edebiyatı okuyosun ?? öyleyse çok şanslısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…