Kızlar bu bölümlere bakar mısınız?

sekerl

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2012
619
26
arkadaşlar bu bölümleri yazmayı düşünüyorum netten araştırdım bayaa bi bazıları iyi diyo bazıları ise tam tersi yazılanlardan, birde sizin fikirlerinizi öğrenebilir miyim

bilgisayar programcılığı
tıbbi tanıtım ve pazarlama
kuyumculuk ve takı tasarımı
dış ticaret
mimari restorasyon
mimari dekoratif sanatlar
bankacılık ve sigortacılık
biyomedikal cihaz teknolojisi
muhasebecilik

bu bölümler sizinde bildiğiniz iyi bölümler varsa paylaşır mısınız,şimdiden tşk.ler hoşça kalın...

bankacılık sigortacılık gayet güzel bölüm
muhasebecilikte iş imkanı var ikisi arasında
seçim yapmalısın bence

bankacılık sigortacılık gayet güzel bölüm
muhasebecilikte iş imkanı var ikisi arasında
seçim yapmalısın bence

canm çok tşk ler bişey daha sorcam bu grafik tasarımı bölümü var ya,onu yazmayı düşünüyorum bide ben ama özel yetenek sınavı fln diyolar düz lise çıkışlıyım,o nasıl olacak bilgin var mı:S

restorasyon da güzel bir bölüm bitirdikten sonra dgs ye girip mimarlık da okuyabilirsin hem :) benim öyle arkadaşlarım var hem bilgili de oluyorlar mimarlığa geldiklerinde 1 sene farklı olan dersleri okuyup 3. sınıftan devam ediyorsun

takı tasarımı ve mimariyle (iki bölüm içinde) şöyle bir şey söyleyebilirim. ben güzel sanatlarda bulundum çok uzun süre heykel bölümünde takı tasarımıda verilir ayrıca sen iç-dış değilde mimari olarak düşünüyosun sanat olarak yani bu da güzel sanatlar fakültelerinde olan bir şey ve o okullarda okuyanların bu mesleklerde şansı daha fazla oluyor genelde.. tercih yaparken bunları göz önünde bulundur ve mimarlık yazabiliyosan eğer iyi düşün :KK66:

canm çok tşk ler bişey daha sorcam bu grafik tasarımı bölümü var ya,onu yazmayı düşünüyorum bide ben ama özel yetenek sınavı fln diyolar düz lise çıkışlıyım,o nasıl olacak bilgin var mı:S

yetenek sınavına dair bilgin var mı? yoksa özetliyim varsa ne ala.. :)

istanbulda olan mimar sinan gsf ve marmara gsf ve kocaeli gsf.. ben bu üçününde sınavlarına girdim.. mimar sinanda hayalden çizim yaptırıyorlar model olmadan konu veriyorlar bu genelde "çocuk resim yaparken annesi ona süt bardağı tutarak bakıyor.." şeklinde oluyor "tutarak" kelimesi şifre oluyor burda sen çizerken gidip tepsi tutan tepside süt bardağı olan bir anne çizersen zırt diye eleniyorsun.. daha sonra bu okulun sınavına gireceksen bana özelden mesaj at sana çizim için tiyo veriyim..

marmarada kompozisyon çalışması yapılır bir boru bir sandalye bir vazo bir top bir kumaş yığını genelde tercih ettikleri kompozisyondur.. oran orantı çok önemli orantıyı tutturamazsan zırt diye elenirsin..

kocaelinde ben heykel bölümü için sınava girmiştim orada önce üçgen kare yuvarlak ya da bu tarz şekillerden oluşan bir kompozisyon çizilmesi istenmişti ve akabinde de bunu yan odaya geçip kağıdından bakıp aynen kilden yaptıkları çamurumsu bir malzemeyle heykele dönüştürmeyi istemişlerdi.. ben bu okulun yolu çok sorun olur diye istememiştim şimdi adapazarı trenleride kalktı tam işkence olurdu iyi ki istememişim..

öte yandan bu dediğim sınav şekilleri nerden baksan 5-6 sene önce uygulanıyordu hala uygulanıyor mu bilemem ama değiştirdiklerini sanmıyorum.. umarım yardımcı olmuşumdur. :)

yetenek sınavına dair bilgin var mı? yoksa özetliyim varsa ne ala.. :)

istanbulda olan mimar sinan gsf ve marmara gsf ve kocaeli gsf.. ben bu üçününde sınavlarına girdim.. mimar sinanda hayalden çizim yaptırıyorlar model olmadan konu veriyorlar bu genelde "çocuk resim yaparken annesi ona süt bardağı tutarak bakıyor.." şeklinde oluyor "tutarak" kelimesi şifre oluyor burda sen çizerken gidip tepsi tutan tepside süt bardağı olan bir anne çizersen zırt diye eleniyorsun.. daha sonra bu okulun sınavına gireceksen bana özelden mesaj at sana çizim için tiyo veriyim..

marmarada kompozisyon çalışması yapılır bir boru bir sandalye bir vazo bir top bir kumaş yığını genelde tercih ettikleri kompozisyondur.. oran orantı çok önemli orantıyı tutturamazsan zırt diye elenirsin..

kocaelinde ben heykel bölümü için sınava girmiştim orada önce üçgen kare yuvarlak ya da bu tarz şekillerden oluşan bir kompozisyon çizilmesi istenmişti ve akabinde de bunu yan odaya geçip kağıdından bakıp aynen kilden yaptıkları çamurumsu bir malzemeyle heykele dönüştürmeyi istemişlerdi.. ben bu okulun yolu çok sorun olur diye istememiştim şimdi adapazarı trenleride kalktı tam işkence olurdu iyi ki istememişim..

öte yandan bu dediğim sınav şekilleri nerden baksan 5-6 sene önce uygulanıyordu hala uygulanıyor mu bilemem ama değiştirdiklerini sanmıyorum.. umarım yardımcı olmuşumdur. :)

canımm ellerine sağlık Allah razı olsun senden çok teşekkür ederim yazdıkların için ant serik te var puanıma uygun bu bölüm yazsam mı yazmasam mı diye tereddüt ettim çünkü kazandm diyelim bide yetenek sınavndan kalırsam okuyamam bu da iyi olmaz benm için tbi.

mimari dekoratif sanatlar ve bankacılık ve sigortacılık ıkısı de guzel bolumler .

muhasebecılıgı bence direk ele ,adım bası herkes muhasebecı zaten .

lıseyı bıtıren muhasebecılık yapıyor cok var cevrem de .

mimari dekoratif sanatlar ve bankacılık ve sigortacılık ıkısı de guzel bolumler .

muhasebecılıgı bence direk ele ,adım bası herkes muhasebecı zaten .

lıseyı bıtıren muhasebecılık yapıyor cok var cevrem de .

eledim canım çok sağol :)

Puanın kaçki ? :44:

çok düşük hiç çalşmadan girdim

$cats.jpg

Merhaba kimse yorum yapmamış ama biyomedikal cihaz teknolojisi maddi anlamda getirisi çok yüksek ve sürekli gelişen pazar payı ülkemizde gittikçe artan bir koldur, düşünmenizde fayda buluyorum.

Merhaba kimse yorum yapmamış ama biyomedikal cihaz teknolojisi maddi anlamda getirisi çok yüksek ve sürekli gelişen pazar payı ülkemizde gittikçe artan bir koldur, düşünmenizde fayda buluyorum.

çok teşekkür ederim bayanlara göre değil diye biliyodum netten araştırmalarıma göre.

çok teşekkür ederim bayanlara göre değil diye biliyodum netten araştırmalarıma göre.

Bencede erkeklere yönelik bi meslek. Arıza analizi arıza giderme dersleri falan var bayanların yapabilceğini pek sanmıyorum.

X